Test oszustw ZoomTrader 2016

ZoomTrader to jedna z najstarszych i najbardziej szanowanych platform opcji binarnych na świecie. Biorąc to pod uwagę platformę okrąża mnóstwo pytań. Rynek opcji binarnych jest jak każdy rynek inwestycji, ludzie zawsze będą podejrzewać. Uszczęśliwienie wszystkich w jakiejkolwiek dziedzinie jest niemożliwe, szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Pamiętajmy, że ciężko jest się wybić na rynku i utrzymać czołową pozycję przez wiele lat. Zawsze będą plotki, historie i spekulacje. Wszystko to wiedzie nas to pytania: czy ZoomTrader to oszust?

Jakość usług

Otrzymaliśmy dość dużo pytań dotyczących ZoomTrader i prawie wszyscy chcieli wiedzieć czy platforma to oszust. Dlatego zdecydowaliśmy się napisać recenzję. Mieliśmy dwa podejścia aby to sprawdzić. Za pierwszym podejściem nasi eksperci wpłacili depozyt i zaczęli handel na ZoomTrader aby sprawdzić jakość ich usług i co najważniejsze czy są warci zaufania. Dla bezpieczeństwa skoncetrowaliśmy się na wypłacaniu naszych pieniędzy, procesach i ich bankowej polisie. Drugie podejście to recenzje naszych czytelników, którzy już korzystali z danej platformy. Znowu skoncetrowaliśmy się głównie na wypłacaniu pieniędzy i procesie z tym związanym.

Opinie handlowców

Zacznijmy od naszego drugiego sposobu. Byliśmy bardzo zainteresowani pozytywnie zakończonymi transakcjami otrzymania zarobkó i tym co klienci mieli do powiedzenia. Napotkaliśmy zarówno negatywne jak i pozytywne recenzje. Tych drugich było jednak więcej. Zdecydowaliśmy się na sprawdzenie platformy na własną rękę. Nie chcieliśmy żadnych niejasności. Otrzymywanie różnych recenzji to nic dziwnego, tym bardziej na danym rynku. Często handlowcy nie zapoznają się z regulaminami brokera i kiedy coś idzie nie tak to obwiniają brokera i nazywają go oszustem. Rzeczywistość jest jednak taka, że handlowiec powinien się solidnie przygotować zanim zajmie się handlem. Mamy jeszcze podobną recenzję ZoomTrader,którą również można znaleźć na naszej stronie.

Wydajność

Jak dany broker przeszedł nasz test? Zacznijmy od tego, że udało nam się skontaktować z pracownikiem obsługi klienta i otrzymaliśmy wszystkie potrzebne podstawowe informacje. To wszystko miało miejsce na live chat i nie czekaliśmy długo na odpowiedź. Potem stworzyliśmy sobie konto handlowe i sprawdziliśmy dostępne opcje, z czym również nie mieliśmy problemów. Forma jest czysta i łatwa do wypełnienia. Po zakończeniu musimy dokonać depozytu (minimalny depozyt na ZoomTrader to $250). Automatycznie zostanie ci przyznany 50% bonus, który otrzymujemy przy pierwszym depozycie. Uwaga! Ostrzegliśmy cię! Jeśli zaakceptujesz depozyt to zanim go wyciągniesz będziesz musiał zainwestować swój depozyt 40 razy. Jeśli nie chcesz depozytu sprawa jest prosta. Kontaktujesz się z obsługą klienta i mówisz że nie chcesz danego bonusa i on niedługo znika z twojego konta. Pracownicy są tam, aby ci pomóc.

Po tych krokach przyszedł czas na wypróbowanie platformy handlowej i sprawdzenie czy są tam jakieś sztuczki. Pierwszą rzeczą której trudno nie zauważyć jest duża ilość dostępnych aktyw –surowce, waluty i akcje. Znajdują się tam również niektóre z bardziej znanych firm jak np. Allianz, Adidas, Barclay’s. Napewno znajdziemy coś co będzie nam odpowiadało. Platforma handlowa oferuje dokładne informacje i nie zauważyliśmy aby broker z czymkolwiek kłamał lub próbował nas oszukać. Oferta zakończyła się w określonym czasie i nie było żadnych prób jej przedłużenia. Jest pięć dostępnych opcji – 60 sekund, Range, Dotykowa, i Gora/Dół i oczywiście standardowa opcja Call/Put. Wszystko działało płynnie, więc nasz wniosek jest taki: oferta, kontakt klienta i bezpieczeństwo ZoomTradera są naprawdę dobre dla ich klientów. Mamy recenzję Platformy ZoomTrader, którą możecie sprawdzić jeśli potrzebujecie więcej informacji o danej platformie.

Wyniki

Możemy spokojnie powiedzieć, że nie znaleźliśmy żadnych problemów z tą kontrowersyjną platformą. Nie mamy żadnych zażaleń i nie zostaliśmy oszukani korzystając z usług ZoomTrader. Co najważniejsze wszystkie nasze zarobki zostały wypłacone w danym przedziale czasowym bez żadnych problemów! Kiedy pytaliśmy naszych czytelników o recenzje otrzymaliśmy same pozytywne i żadnych negatywnych. Negatywne recenzje pochodzą od handlowców którzy popełnili błąd podczas handlu i stracili na tym swoje pieniądze. Ich recenzje nie miały sensu, były niespójne. Wręcz przeciwnie – pełne złości i pretensji. Niestety mogą winić tylko siebie. Patrząc na ilość brokerów opcji binarnych, niemożliwym jest wybranie najlepszego. Do tego codziennie powstają nowi. Z naszego doświadczenia z ZoomTrader możemy go polecić, jeśli chcesz brokera który docenia swoich klientów. Dostępna jest poinformowana i utalentowana obsługa klienta, która chętnie spełni nasze potrzeby. Oferują unikalne serwisy. Ich celem jest nauka handlowca, jak handlować i zarabiać na ich stronie. Dostaniesz prywatnego nauczyciela i jeśli zechcesz, prywatnego brokera który będzie dostępny kiedy tylko będziesz potrzebował pomocy. Jak oszust mógłby oferować nam to wszystko przez tak długi okres czasu?

Summary
Review Date
Reviewed Item
Test Oszustw ZoomTrader
Author Rating
3

Najlepsza Platforma w 2017 !