Test oszustw OptionTime 2016

Pośrednik już nie istnieje!

Jeśli myślisz o handlu opcji binarnych pamiętaj o znalezieniu zaufanego, regulowanego i licenzjowanego brokera. Jest pare czynników nad którymi trzeba się zastanowić zanim zarejestrujesz się i zapłacisz depozyt. OptionTime podlega ścisłym protokołom bezpieczeństwa zapewniając bezpieczne i spokojne środowisko handlowe.
Postanowiliśmy sami przeprowadzić dokładną i pełną inwestygacje paru platform handlowych, między innymi OptionTime. Są jedną z paru nowych brokerów na rynku i wszystko u nich wygląda niesamowicie łatwo. Zaczynając od założenia nowego konta, handlowania, na wypłatach kończąc. Rejestrujesz się na w pełni regulowanej stronie internetowej i jeśli padniesz ofiarą oszustów to możesz mieć pewność że odzyskasz swój depozyt. Handel z brokerami uregulowanymi przez CySEC jest zawsze bezpieczny i możesz być pewny że pieniądze są w bezpiecznych rękach.

Jakość usług

Zanim zaczęliśmy handel musieliśmy wpłacić minimalny depozyt o wartości 200$/£/€. Od razu otrzymaliśmy miłego witającego emaila z potwierdzeniem wpłaty. Krótko po tym otrzymaliśmy telefon z instrukcjami od specjalisty handlowego. Otrzymaliśmy instrukcje o podstawach handlu razem z kilkoma lekcjami i bardzo informacyjny e-book. Nie napotkaliśmy żadnych problemów podczas wyciągu funduszy. Wysłaliśmy naszą prośbę emailem do naszego specjalisty handlowego i tak jak napisano na stronie otrzymaliśmy wpłatę na nasze konto w przeciągu pięciu dni roboczych.

Opinie handlowców

Coraz częściej opinie na stronach internetowych i forum handlowych pomagają nam zdecydować się na wybranie brokera. Odwiedzanie takich stron dość często jest zalecane, gdyż pomoże to nam ominąć oszustów. Dyskusje na temat OptionTime były jednak bardzo pozytywne z dużą ilością zadowolonych klientów, zostawiających animowane recenzje. Pare negatywnych komentarzy na które się natknąłem były oczywiście od niedoświadczonych handlowców którym nie powiodło się na rynku i obwiniają za to OptionTime. Kontakt klienta jest mocną stroną OptionTime i wszystkie problemy są zazwyczaj szybko rozwiązane. Możemy skontaktować się z nimi przez telefon, czat i email.

Wynik

Jednym co wiemy na pewno to, że OptionTime jest daleki od oszustów. Byłem zaskoczony ich profesjonalizmem biorąc pod uwagę, że są dość nowi na tym rynku. OptionTime działa już parę lat i ilość ich zadowolonych klientów wciąż rośnie. Strona internetowa zapewnia nam profesjonalne usługi handlowe. W razie jakichś problemów zawsze można skontaktowaś się z ich niesamowitą obsługą klienta, która jest dostępna całodobowo 24/7. Jednym z największych plusów OptionTime jest to, że są w pełni regulowani UE przez CySEC i spełniają wszystkie warunki zapewniając nam bezpieczeństwo.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Test Oszustw OptionTime
Author Rating
4

Najlepsza Platforma w 2017 !