Test oszustw Banc de Binary 2016

Handel opcjami binarnych rośnie w niesamowitym tępie. Jest bardzo popularny i przez wielu dostrzegany jako szybki sposób na zarobek. Rynek przyciągnął niestety też oszustów, którzy podszywają się pod brokerów i wyciągają od potencjalnego inwestora pieniądze. Na szczęście jeśli poświęciłeś trochę czasu na badania rynku, czytałeś i dowiadywałeś się dużo o inwestycjach to łatwo będziesz mógł rozpoznać takich oszustów i omijać ich z daleka. Kiedy zaczniesz swoje wyszukiwania na Internecie napewno napotkasz bardzo dobrych brokerów, którzy oferują świetny serwis i pomoc dla swoich klientów. Artykuły takie jak ten zostały napisane aby pomóc ci odróżnić oszustów od prawdziwych brokerów i pomóc ci wybrać właściwą dla ciebie opcje. Napiszemy tutaj o systemie bezpieczeństwa Banc De Binary’s i prawdopodobieństwie oszustwa. Jeśli po prostu zastanawiasz się czy zdarzały się oszustwa z Banc De Binary to odpowiedź jest prosta- nigdy. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji na ten temat przeczytaj naszą recenzję Banc De Binary.

Legalizacja

Stworzony w 2008 roku Banc De Binary jest sporą instytucją na danym rynku. Firma jest pierwszą w opcjach binarnych, która otrzymała licenzję od CySEC, firmy zajmującej się regulacjami która znajduje się na Cyprze i działa w imieniu Unii Europejskiej. CySEC jest częścią regulacji MiFID, częścią prawną stworzoną przez UE aby kontrolować inwestycje i podtrzymywać bezpieczny rynek. To oznacza że Banc De Binary może działać swobodnie na terenie Unii Europejskiej a nawet w krajach które do Unii nie należą ( Islandia, Norwegia i Lichtenstein). Możesz więc być pewny, że jesteś w pełni bezpieczny i chroniony od oszustw i manipulacji.

Technologia

Banc De Binary korzysta tylko z najlepszej i najnowszej technologii bezpieczeństwa. Więc nie musimy się martwić o ochronę naszych danych i informacje połączone z dokonywanym przez nas handlem. Produkty używane to między innymi EV SSL, MaxMind i PCI, które zabezpieczają nasze pieniądze. Wszystkie nasze transakcje są elektronicznie zakodowane, co sprawia, że nasze dane są niedostępne dla nikogo (poza tobą) i nikt nie może ich zobaczyć. Nikt nie ma więc dostępu do twoich informacji i nie może włamać się na twoje konto. Na stronie Banc De Binary jest też pełno wskazówek które zapewnią dodatkową ochronę i zmniejszają ryzyko jakichkolwiek problemów. Właśnie te wszystkie formy bezpieczeństwa wyciągają platformę na sam szczyt rynku i potwierdzają jak bardzo dbają oni o swoich klientów. Oszustwa nie mają miejsca na Banc De Binary i po prostu się nie zdarzają.

Platformy Handlowe

Doskonałość technologii jest wyraźne widoczna kiedy piszemy o platformach handlowych Banc De Binary. Jest ich cztery-Pary, 60 sekund, Dlugoterminowe i Opcje cyfrowe pro (Pairs, 60 seconds, long term, Digital options pro) – z czego wszystkie w przeszłości otrzymały wygrały nagrody. Handlowce i eksperci opcji binarnych zgodnie zgadzają się, że dane platformy zapewniają najlepsze doświadczenia, co jest na dany moment trudne do znalezienia u innych brokerów. Oszuści używają platform handlowych dając nic nie podejrzewającemu inwestoromi fałszywe informacje lub nawet przedłużają czas akcji bez niczyjej wiedzy, aby inwestycja zakończyła się niepowodzeniem. Takie rzeczy nie mają jednak miejsca na Banc De Binary gdyż otrzymują oni wszystkie dane od bardzo zaufanego dostawcy Thomson Reuters. Co do aktywów, to jest ich ponad 200 podzielonych na cztery kategorie: waluty, obligacje, towary i indeksy. Niektóre z nich są specyficzne dla danych kraji i można handlować na danym rynku finansowym tylko kiedy jest on otwarty. W każdym wypadku znajdziesz coś dla siebie, co spełnia twoje potrzeby, w czym czujesz się dobrze i co intuicja ci podpowiada. Dobry wybór pomoże ci szybciej zarobić pieniądze

Depozyt i Wypłaty

Jak już napisaliśmy wcześniej cała używana przez nich technologia jest najbezpieczniejsza i ochrania nas i nasze inwestycje więc depozyty i wypłaty funduszy są całkowicie bezpieczne. Banc De Binary zapewnia pełno możliwość transakcji; zaczynając od zwykłych tradycyjnych przelewów i używania kart kredytowych do e-Wallet, i całej reszty. Istnieją różne opcje w zależności od tego w jakim kraju się znajdujemy. Wszystkie wypłaty dokonywane na Banc De Binary zajmują pięć dni roboczych i mogą zająć trochę dłużej w zależności od tego jaką opcję wypłaty wybraliśmy. Minimalny depozyt na Banc De Binary to $50, to samo tyczy się wypłaty. Wypłaty jednak są bez dodatkowych opłat co zdarza się rzadko u innych brokerów. Na cokolwiek się zdecydujesz możesz być pewny że pieniądze do ciebie dotrą w określonym przez platformę czasie.

Wniosek

Banc De Binary to bardzo szanowana, doświadczona i warta zaufania firma, która zajmuje się swoją specjalnością już dobre parę lat. Podczas tego zainwestowali swój czas, ciężką pracę i pieniądze ,aby zapewnić klientom najlepsze i najbezpieczniejsze środowisko handlowe. Możemy spokojnie powiedzieć ,że im się udało i właśnie dlatego są na topie firm zajmujacych się opcjami binarnymi. Ludzie zdali sobie sprawę z powagi z jaką Banc De Binary traktuje każdą transakcje i zaczęli to bardzo szybko doceniać. Poza tym mieli bardzo duży wpływ na dany rynek gdyż są pierwszą platformą brokerów która została rozpoznana przez Unię Europejską. Dzięki temu osiągnięciu nadali kierunek całemu rynkowi. Z obu stron, legalnej i technologicznej ich klienci czują się bezpiecznie podczas dokonywanego handlu, lub zachodzących transakcji. Mogą całkowicie poświęcić się i swoją koncetrację na handel i wzbogacanie. Banc De Binary jest prawdziwą instytucją w świecie opcji binarnych i nie mają oni zamiaru zawieść setki tysięcy swoich klientów tylko z powodu jakichś oszustw. Możesz im w pełni zaufać.

Załóż konto BDSwiss

Summary
Review Date
Reviewed Item
Oszustwa Banc de Binar
Author Rating
3

Najlepsza Platforma w 2017 !