Robot Opcji Binarnych – handel automatyczny

Kiedy przeglądamy poradniki opcji binarnych często możemy napotkać doradców którzy reklamują nauki handlu „automatycznego”. Zazwyczaj znaczy to, że proponują ściąganie lub kupno robota handlowego, który ’’wychwytuje” szanse i handluje za nas kiedy osobiście nie siedzimy za komputerem.

binaryrobot

’’Wszystko jest automatyczne’’ to bardzo efektywne hasło w świecie pełnym zdesperowanych ludzi, chcących się wzbogacić nie pracując.

Wypróbowałem jednego z robotów autotrading, którego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Sprawa staje się bardziej skomplikowana gdyż istnieją ludzie którzy zarabiają dzięki tej pomocy automatycznego robota.

Otwórz konto BinaryOptionRobot

Czy automatyczny handel naprawdę działa czy jest to kolejne oszustwo?

Istnieją dwa rodzaje automatycznego handlu ( inwestycji). Pierwszy to w pełni automatyczny handel robota. Cały pomysł polega na tym, że komputerowy algorytm zaprogramowany na systemem handlowym ‘‘wyłapuje‘‘ wybrane przez nas ustawienia i zaczyna handlować. W zależności od produktu możemy mieć kontrolę lub nie nad zachodzącym handlem. W przeciwnym razie to tzw. ‘‘hands-off“. Innym rodzajem automatycznego handlu jest handel oparty na sygnale. Program algorytmiczny wysyła nam sygnał ( w niektórych przypadkach to człowiek a nie program wysyła nam dany sygnał. Istnieje dużo ludzi oferujących właśnie takie usługi) a my już sami decydujemy nad dalszym handlem i podejmujemy decyzję.

Zastanówmy się nad plusami i minusami danego produktu.

Jednym z plusów jest to że automatyczny sygnał może dostrzec więcej możliwości niż my i w pełni automatyczny system ma większe prawdopodobieństwo poradzić sobie z większą ilością handlu niż my. Automatyczny system nie podlega takim samym emocją jak ludzki umysł, co zdarza się często. Minusy są natomiast takie, że nie mamy kontroli nad zachodzącymi inwestycjami. Jeśli stan rynku się zmieni a algorytm systemowy tego nie zauważy to nie wyśle sygnału. Zaczniesz tracić pieniądze i nie zdasz sobie z tego sprawy dopóki znowu nie przejmiesz kontroli nad swoim handlem. Możesz też zacząć wierzyć że możesz osiągnąć sukces bez pracowania co na dłuższą metę okaże się ogromną katastrofą.

Największą pułapką jednak są automatyczne systemy które tak naprawdę nie działają, gdyż większość z nich to oszustwo. Nawet jeśli trafi się nam prawdziwy program to jest duża możliwość że będzie pełny błędów, nie będzie działał, będzie niedopracowany lub po prostu program nie będzie nam odpowiadał. Przykładem tego mogą być np. Sygnały. Niektórym one pasują a innym nie.
Na dany moment żaden rynek nie jest tak pełen oszustów jak właśnie rynek opcji binarnych. Opcje binarne przyciągają ludzi swoją charakterystyczną prostotą. Wierzą oni w zarobienie pieniędzy na danym rynku bez wkładania w to pracy. Tacy ludzie są bardzo łatwym celem dla oszustów. Oni oferują właśnie automatyczny system handlu.

Istnieją dobre systemy sygnałowe-ale ważne jest zdać sobie sprawę że co działa dla jednego nie koniecznie musi odpowiadać nam. Nie wszystkie systemy są złe. Istnieją dobre automatyczne systemy, ale one ograniczają naszą kontrolę nad udziałem jak i handlem do momentu kiedy przyjdzie czas za to zapłacić. Skoro nie ma idealnego systemu i nigdy tak naprawdę nie będzie gdyż każdy system kiedyś się psuje i wymaga bardzo często aktualizacji bardzo często, trzeba je naprawiać, dodając iż musi on cały czas adoptować się do szybko zmieniających się warunków zadajmy sobie pytanie: Czy tak naprawdę chcemy aby ktoś inny kontrolował nasze akcje?

Najbardziej zaufaną osobą jesteś ty sam! To jest także punkt pierwszy w drodze do sukcesu w przyszłych inwestycjach. Jeśli chcesz mieć spójne i solidne zarobki musisz się nauczyć jak być regularną i konsenkwentną osobą. Tworząc i znajdując metodę handlu która odpowiada waszej osobowości i działa wprowadzamy tą metodę w nasze życie. Mamy wtedy o wiele większe szanse na długoterminowy sukces. Jeśli rynek się zmieni my będziemy gotowi na te zmiany szybciej niż jakikolwiek system.

Czy program auto trade to dobra decyzja

W dzisiejszych czasach istnieje wiele systemów auto handlu. Większość z nich reklamuje się twierdząc, że w krótkim czasie mogą z nas zrobić milionerów. Stoi przed nami pytanie. Czy auto systemy są dla nas i czy powinniśmy się na nie decydować? Podyskutujemy o tym troche później. Najpierw warto jednak wyjaśnić ważny fakt. Nie wszystkie systemy auto trading powinniśmy traktować z podejrzeniem. Istnieją prawdziwe systemy takie systemy, które mają nazwy jak robot opcji binarnych. Problem polega na tym, że na rynku jest tyle fałszywych programów, że trudno odróżnić jeden od drugiego. Co to jest automatyczny handel? Zanim przejdziemy do rozróżniania prawdziwego systemu automatycznego wytłumaczmy krótko co to wogóle jest. Używając nazwy handel automatyczny mamy na uwadze to że program dokonuje za nas transkacji. Zazwyczaj wystarczy po prostu ściągnąć program, zainstalować go i włączyć ustawienia automatyczne. Istnieją również programy, które dają nam więcej opcji, gdzie mamy do wyboru system automatyczny i manualny. Jak rozróżnić fałszywy program od prawdziwego? Zanim zdecydujemy się na używanie systemu automatycznego musimy najpierw dowiedzieć się czy jest on autentyczny. Jest pare rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę. Są to tzw. Czerwone lampki dla nas i pierwsze wskaźniki że system jest oszustwem.

Robot Opcji Binarnych – odkrywanie idealnego automatycznego systemu handlu opcjami binarnymi

Koncepcja robota opcji binarnych. Obecnie istnieje bardzo dużo programów handlowych na rynku. Handlowcom jest coraz ciężej zdecydować się na którykolwiek. Jestem handlowcem już dość długo i moje długie poszukiwania odpowiedniego programu doszły do końca kiedy znalazłam ‘‘Binary Option Robot“ wydany przez Francuza imieniem Rami Nasri i jego drużynę deweloperów. Muszę docenić twórcę i jego ciężką pracę którą włożył w dany program gdyż zawiera wszystko potrzebne dla osiągnięcia sukcesu w światowym handlu. Trzeba przeczytać całą recenzję aby całkowicie zrozumieć zalety programu i przekonać się do niego. Główne fakty które stawiają Binary Option Robot ponad innymi programami. Jestem człowiekiem który cały czas sprawdza nowe programy handlowe na rynku i tak właśnie powstała lista kontrolna, która rozróżnia autentyczne programy handlu binarnego od tandety. Kiedy pierwszy raz odwiedziłam stronę internetową wspomnianego wyżej programu zawierała ona wszystkie potrzebne informacje pozostawiając mnie bez żadnych pytań. Strony internetowe fałszywych programów zawierały nagrane filmiki recenzji, które tak naprawdę nie zawierały żadnych prawdziwych informacji o rzekomym programie. Znalazłam wszystkie informacje odnośne programu które nastawiły mnie bardzo pozytywnie nastawioną. Proszę sprawdzić dołączone zdjęcie na którym jest wszystko co być powinno

Oceny i recenzje Binary Option Robot 2017

Do niedawna nie miałem najmniejszego pojęcia o robotach opcji binarnych. Dowiedziałem się o nich dopiero pare pare lat temu kiedy kolega z pracy zaczął opowiadać o tym, jak on używa jednego z wspomnianych programów i codziennie zarabia. Kolega bardzo cierpliwie mi wszystko wytłumaczył, co musiało być bolesne gdyż nie jestem za dobry w komputerach i nowej technologii. Znajomy wiedział, że kiedyś probowałem swojego szczęścia w handlu inwestycjami i straciłem pieniądze, więc byłem skeptyczny do całej historii, co chyba jest całkowicie zrozumiałe. Kolega dał mi szybki kurs o robotach opcji binarnych dodając, że w ciągu ostatnich paru lat popularność handlu opcjami binarnymi rośnie w finansowym świecie. Wszystko dlatego, że opcje binarne dają ludziom możliwość handlu finansowymi aktywami i zarabiania na nich w dość krótkim czasie. Dodał do tego że robot opcji binarnych to system auto-trading (auto handlu) który dokonuje automatycznych handli na koncie inwestora. Powiedział, że wszystko polega na stylach, sygnałach handlu dając użytkownikowi pewien poziom kontroli nad zachodzącą sytuacją. Wspomniał również, że robot opcji binarnych to nie tylko auto trader, ale wysyła nam również sygnały. Handlowcy Forex korzystają z tych usług już jakiś czas do dokonywania inwestycji ale są one nadal całkiem nowe, jeśli chodzi o opcje binarne. Kolega kontynuuował opowiadając mi o stronie internetowej której on sam używał. Nazywała się „binary-option-robot” i opisał ją jako specjalny rodzaj robota automatycznych opcji binarnych.

Otwórz konto BinaryOptionRobot

Summary
Review Date
Reviewed Item
Roboty
Author Rating
4

Zarabiać zautomatyzowane!