Kupony i kody bonusowe BDSwiss

bdswisskonto

Aktualizacja: 30 €/$ Bonus (tylko na życzenie po rejestracji)

Zastanawiasz się nad zapisaniem się do jednego z najprawdopobniej największego brokera opcji binarnych, jakim jest BDSwiss? Jeśli tak, to dlaczego nie skorzystać z kodu promocyjnego i otrzymać dodatkowy 30% bonus? Tutaj dowiesz się więcej o BDSwiss i możliwości otrzymania kodu bonusowego 2016 podczas rejestracji na platformie.

BDSwiss daje ci możliwość otrzymania bonusu podczas rejestracji na ich platformie opcji binarnych. Istnieje możliwość otrzymania bonusu do 30% korzystając z jednego kodu promocyjnego:

Załóż konto BDSwiss

Aby otrzymać jeden z powyższych bonusów, dokonaj swojego pierwszego depozytu na BDSwiss, wyślij email z konta emailowego, którego użyłeś podczas rejestracji z platformą, do suport@bdswiss.com, i napisz w nim o kodzie promocyjnym BDSwiss z jakiego chcesz skorzystać w temacie swojego emaila. Kiedy dany email został już wysłany do BDSwiss, twój promocyjny bonus będzie dodany do twojego konta kiedy dokonasz następnego depozytu na BDSwiss. To oznacza, że NIE otrzymasz swojego bonusu dopóki nie dokonasz swojego drugiego depozytu, ale to dokonanie małego depozytu nie stoi przecież na przeszkodzie, aby otrzymać bonus. (Np. pierwszy depozyt był o wartości 1.000 euro to otrzymasz bonus o wartości 300 euro, nawet jeśli twój drugi depozyt będzie wynosił tylko 100 euro.)

BDSwiss jest jedną z najpopularniejszych platform opcji binarnych i jeśli szukasz platformy dla swoich inwestycji handlowych to BDswiss nie jest złym wyborem. Pamiętaj, że opcje binarne niewiele różnią się od hazardu. Główną różnicą jest to że stawiasz na rynek a nie na grę piłki nożnej lub inny sport.

Na dany moment nie istnieją kody bonusowe wydawane przez BDSwiss.

Historia BDSwiss

BDSwiss został otwarty tak niedawno jak 2012 rok i od tego momentu bardzo się rozrósł w większości krajów mówiących po niemiecku i Skandynawii. Kluczem do sukcesu danego brokera była silna koncentracja na bezpieczeństwie, silnym i intuicyjnym zaprojektowaniu zamiast na rozdawaniu handlarzom prezentów i pieniędzy. Broker nie ma najlepszej skali wypłat dla klientów na rynku ani najciekawszych zaprojektowań-ale platforma ma co jej potrzeba. Dodatkowo, dany broker oferuje jeden z najsilniejszych i najlepszych opcji wsparcia i pomocy na rynku opcji binarnych i jest bez wątpliwości naszym ulubieńcem.

Oszustwo?

Stosownie do sukcesu BDSwiss w większości Europy, Internet jest pełen stron zatytułowanych „oszustwo BDSwiss” i „Przeczytaj to zanim zapiszesz się na BDSwiss”. Oczywiście, takie strony przyciągną nasze zainteresowanie kiedy wyszukujemy BDSwiss na Google. Jednak kiedy je odwiedzisz, większość z nich prawie zawsze kończy się na wysławianiu danego brokera. Za takimi stronami stoi jedna przyczyna. Strona internetowa dotycząca oszustw-tak jak cała reszta stron internetowych, które zawierają reklamy produktów-otrzymuje zapłatę jeśli przyciągnie nowych klientów do reklamodawcy. Podejście oszustwa jest stworzone, aby przyciągać klientów do odwiedzenia danej strony zanim udadzą się oni do brokera; tak zarabiają na stronach internetowych oszustw.

Załóż konto BDSwiss

BDSwiss to nie tylko możliwość handlu na rynku, ale i rozrywka. Tak jak i z bukmacherem, skala wypłat brokera jest poniżej 100% dając brokerowi wygrać chyba że handlarz zna się na rynku i powstrzyma swoją chciwość. DBSwiss jest jednym z najlepszych dostępnych brokerów, ale nie jest idealny, a to z powodu niektórych braków jak np. konto demo.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kupony i kody bonusowe BDSwiss
Author Rating
5

Ocena

  • 9.7
9.7/10

Czytaj więcej na temat tego brokera

Fakty

  • Regulacja: CySEC
  • Konto demo: nie
  • Zysk: do 89%
  • Minimalny depozyt: 100 €/$ / 380 zł
  • Min./Maks. transakcja: 5 €/$ / 1500 €/$
  • Bonus: 30€ (na zamówienie)
  • Min. wypłata: 100 $/€
  • Język polski: tak
  • Strona: www.bdswiss.com

Najlepsza Platforma w 2017 !