uTrader recenzja i opinie - Nasz przegląd 2017

Broker uTrader jest czołową platformą inwestycyjną, która oferuje możliwość inwestowania w ponad 100 aktywów z okresem od 30 sekund do 9 miesięcy. Główne biuro mieści się w Rydze na Łotwie. Swoją działalność platforma rozpoczęła w 2011 roku. uTrader posiada licencję wydaną przez instytucję regulującą działanie rynków finansowych CROFR, która gwarantuje prawdziwość firmy i poprawne wykonanie zleceń.

 • Wysokie bonusy
 • Polska Waluta
 • Regulowane przez CROFR

Główne funkcje

Według strony internetowej uTrader świadczy usługi dla ponad 250.000 aktywnych traderów na całym świecie. Dość łatwo w to uwierzyć, ponieważ firma jest wystarczająco popularna dla osiągnięcia tak imponującej ilości klientów. Swoim nowym klientom, uTrader oferuje darmowy kurs szkoleniowy, który składa się z:

• Video lekcji (po rejestracji);
•Lekcje wideo (po rejestracji);
• E-book;
• Zaawansowany kurs z osobistym analitykiem;
• Przewodnik po operowaniu platformy.

Bardzo zalecamy spędzenie czasu na naukę podstaw inwestowania w opcje binarne, szczególnie jeśli jesteś początkującym. Ci, którzy już znają podstawy, mogą skorzystać z przewodnika po operowaniu platformy.

Dostawcą oprogramowania jest platforma Spotoption, która jest wygodna, łatwa w użyciu i bardzo podobna do innych platform inwestycyjnych. Możesz korzystać z platformy w swojej przeglądarce internetowej. Nie musisz nic pobierać. Inwestowanie możesz rozpocząć zaraz po zakończeniu rejestracji. Platforma oferuje ponad 90 różnych aktywów, które są przedmiotem obrotu na całym świecie w różnych godzinach.

Oferty i promocje

Firma jest znana ze swojego profesjonalnego podejścia do swoich klientów. Chociaż istnieją różnice rodzaje kont, jednak materiały szkoleniowe oraz konsultacje z osobistym analitykiem finansowym są dostępne dla wszystkich użytkowników.

uTrader oferuje ponad 100 aktywów. Obejmują one zarówno najpopularniejsze aktywa takie jak pary walutowe, indeksy, akcje i surowce, jak również egzotyczne (Tel-Aviv25) oraz sygnały rynkowe od licencjonowanych analityków za darmo. Możesz również korzystać z mobilnej platformy inwestycyjnej na Android lub Apple.

Broker posiada dosyć zindywidualizowany i elastyczny system inwestowania bez ryzyka i bonusów do nawet 150% na depozyt, w niektórych przypadkach do 200%. Należy pamiętać, aby wypłacić pieniądze musisz spełnić pewne warunki.

Dla tych, którzy wolą handel automatyczny i wpłacają depozyt $500 lub więcej, uTrader oferuje darmowe sygnały.

W celu wpłaty depozytu oraz wypłaty zysków firma uTrader oferuje różne sposoby przekazywania środków. uTrader akceptuje karty kredytowe/debetowe/płatnicze Visa, MasterCard, Maestro oraz portfele internetowe Neteller i Skrill. Dostępna jest również opcja wpłaty za pomocą przelewu bankowego.

button (51)

Narzędzia handlowe uTrader

Platforma oferuje klasyczne opcje binarne, opcje turbo z czasem wygaśnięcia 30/60/120/300 sekund, długoterminowe, pary oraz jednodotykowe i w ten sposób zapewnia ogromne możliwości na zarobienie pieniędzy.

Klasyczne opcje binarne W GÓRĘ/W DÓŁ to podstawowe narzędzie handlowe opcji binarnych dostępne wszystkim inwestorom od samego początku istnienia tego rynku. Wszystko, co należy zrobić, to określić cena aktywów wzrośnie czy spadnie w trakcie określonego z góry okresu.

Opcje Turbo pozwalają na uzyskanie wysokich zysków w krótkim czasie. Jest to rodzaj opcji binarnych, których czas wygaśnięcia wynosi 30 / 60 / 120 i 300 sekund z potencjalną wypłatą do 85%.

Opcje długoterminowe dają możliwość analizowania wiadomości i kierunku ceny do prognozowania z minimalnym czasem wygaśnięcia 3 dni. Ta opcja jest szczególnie pożyteczna dla osób starszych, ponieważ napięcie czasowe jest minimalne i dla tych, którzy znają się na rynku akcji.

Inwestując za pomocą opcji Pary, porównujesz nie ruch jednej ceny, ale dwóch aktyw w odniesieniu do siebie, na przykład porównując ceny złota i srebra. Inwestor prognozuje, który z aktywów będzie wzrastać bardziej aktywnie.

Opcje One Touch oferują możliwość sprawdzenia, czy w okresie, na który zawarto opcję, aktywa przynajmniej raz osiągną lub przekroczą określony z góry poziom cenowy. Na przykład, jeśli akcje Stock osiągną poziom 140 w obojętnie jaki moment do końca tygodnia, to twój zarobek może być nawet do 650%.

Rodzaje kont

W zależności od wysokości depozytu platforma oferuje 5 rodzajów kont.

Konto Start ($300-$1000). Inwestor otrzymuje bonus powitalny do 50%, film prezentacja platformy, lekcje wideo oraz ma dostęp do materiałów analitycznych i edukacyjnych.
Konto Silver ($1001-$5000) zapewnia bonus powitalny do 100%, wsparcie analityka finansowego, 2 strategie inwestycyjne oraz wszystkie przywileje konta Start.

Jeśli wybierzesz konto Gold ($5001-$25000), bonus wzrośnie do 120%. Otrzymasz wideo prezentację platformy. Klient również otrzymuje wszystkie przywileje konta Silver, zlecenie wypłaty będzie traktowane z wyższym priorytetem. Ponadto inwestor otrzymuje 4 strategie inwestycyjne oraz przegląd konta przez analityka finansowego 30 min 1 raz w tygodniu.

Konto Platinum (25001 $ do 50000 $). Konto posiada wszystkie przywileje konta Gold. Zlecenie wypłaty będzie traktowane z najwyższym priorytetem. Inwestor otrzymuje 4 strategie inwestycyjne, kwartalny plan inwestycyjny, rozwijanie własnych strategii inwestycyjnych oraz przegląd konta przez analityka finansowego 2 godziny 1 raz w tygodniu.

Konto VIP (od 50001$ ) daje możliwość otrzymania powitalnego bonusu w wysokości 150 %. Zlecenie wypłaty będzie traktowane z najwyższym priorytetem. Czas indywidualnego przeglądu konta przez analityka finansowego jest nieograniczony. Oferowane jest również rozwijanie kwartalnego planu inwestycyjnego, prezentacja inwestowania przez analityka w trybie online, większy priorytet inwestowania z analitykiem w stosunku do innych inwestorów. Ponadto klient otrzymuje dostęp do VIP instrumentów zabezpieczających.

Bonusy

Bonusy uTrader są hojne, chociaż to mało powiedziane. Możesz otrzymać nie tylko jeden, ale dwa bonusy na swój pierwszy depozyt. Pierwszy wynosi tyle co twój depozyt do 150%, co jest niesamowitą okazją, gdyż za każde 100 dolarów otrzymujesz $150 dla swojego inwestowania. Drugi bonus chroni Cię przed stratami, gwarantując ci zwrot 100% twojego depozytu w formie bonusu jeśli przegrasz wszystkie pieniądze.

Podsumowanie

Ogólnie mówiąc, jest to ciekawa i godna zaufania firma, która oferuje cały zestaw instrumentów i aktywów. Platforma posiada szybką i niezawodną polsko języczną obsługę klienta, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz pomoc 24/7.

utrader

utrader_reg

1) Otwórz konto na uTrader tutaj. Może być konieczne podanie informacji o sobie, ale takie są wymogi organów regulacyjnych.

2) Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 200 €/$ / 750 zł. Minimalna kwota inwestycji w jedną transakcję 15 zł.

3) Przejdź do okna inwestycyjnego i wybierz na przykład akcję, która wydaje Ci się, że będzie rosnąć lub spadać, a także kwotę, którą chcesz zainwestować.

4) Wybierz czas wygaśnięcia opcji.

5) Dokonaj prognozy, czy cena aktywa pójdzie w górę lub w dół w trakcie określonego z góry okresu.

6) Po tym, gdy opcja wygaśnie, będziesz widział wynik. Jeśli masz rację, bezzwłocznie otrzymujesz wartość, którą zainwestowałeś powiększoną o zarobiony zysk. Inwestor straci zainwestowaną kwotę, jeśli okaże się, że się pomylił.

button (48)
button (50)

Summary
Review Date
Reviewed Item
Utrader
Author Rating
4

Rating

 • 9.4
9.4/10

Przeczytaj więcej o tym brokerze

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 85%
 • Minimalny depozyt: 200 €/$ / 750 zł
 • Min./Maks. transakcja: 15 zł (Turbo), 60 zł (pozostałych)
 • Bonus: do 200%
 • Min. wypłata: 25 €/$
 • Język polski: tak
 • Strona: www.utrader.com

Najlepszy Broker w kwietniu 2017: