uTrader Recenzja i opinie - Nasz przegląd 2017

Broker uTrader to czołowa platforma handlowa dla handlarzy z ponad 100 aktywami, jakimi można handlować z czasem wygaśnięcia od 30 sekund do 9 miesięcy. Firma znajduje się i działa z Rygi. Broker wkroczył na rynek w 2011 roku. Pięć lat temu, opcje binarne były znajome tylko dla niewielu, firma ma dość dobre doświadczenie. uTrader posiada licencję wydaną przez finansową władzę regulującą CROFR, która gwarantuje solidność i prawdziwość firmy oraz poprawne wykonanie wszystkich zleceń.

 • Wysokie bonusy
 • Polska Waluta
 • Regulowane przez CySEC

Główne funkcje

Według strony internetowej uTrader, ich baza klientów składa się z ponad 250,000 handlarzy. Dość łatwo w to uwierzyć: firma jest wystarczająco popularna dla osiągnięcia tak imponującej ilości klientów.

Swoim nowym klientom, uTrader oferuje darmowy kurs treningowy, który składa się z:

• Video lekcji (po rejestracji);
• E-book;
• Zaawansowany kurs z osobistym analitykiem;
• Przewodnik w operowaniu platformy.

Bardzo zalecamy spędzenie czasu na naukę podstaw handlu opcji binarnymi, szczególnie jeśli jesteś początkującym. Ci, którzy już znają podstawy mogą skorzystać z przewodnika po operowaniu platformy.

Broker korzysta z platformy Spotoption, która jest dość łatwa i bardzo podobna do innych platform handlowych. Posiada jednak pare specjalnych funkcji. Spotopiton to lider rynku w 2013 roku.
Możesz korzystać z platformy w swojej przeglądarce internetowej. Nie musisz nic pobierać. Możesz rozpocząć handel zaraz po zakończeniu rejestracji. Użytkownik może wybierać z ponad 80 aktyw, włącznie z paroma unikalnymi pozycjami jak Bitcoin.

Co jest w ofercie dla handlarzy

Firma jest znana ze swojego profesjonalnego podejścia do swoich klientów. Chociaż istnieją różnice w dostępnych kontach, materiały handlowe oraz konsultacje z osobistym analitykiem są dostępne dla wszystkich użytkowników.

Wybierając uTrader otrzymujesz: ponad 100 aktyw ze światowego rynku (zróżnicowane od popularnych towarów i surowców (Apple, McDonalds, Kawa, Kukurydza) do bardziej egzotycznych indeksów jak Tel-Aviv25) oraz sygnały handlowe od licencjowanych analityków za darmo. Możesz również korzystać z mobilnej platformy handlowej na Android lub Apple.
Broker posiada zaawansowany system handli wolnych od ryzyka i bonusów do nawet 150% na depozyt (tyczy się to pierwszych bonusów oraz tych następnych), elastyczny system wysokich bonusów do 200%. Pamiętaj, że aby wyciągnąć pieniądze musisz spełnić pewne warunki.

Dla tych, którzy wolą handel automatyczny i wpłacają depozyt $500 lub więcej, uTrader oferuje darmowe sygnały.
Dla wpłacenia lub wypłacenia pieniędzy, wybierz opcję płatności jak karty kredytowe, konta bankowe oraz e-wallety: VISA, MasterCard, Qiwi, itd. Wypłaty do e-walletów zajmują tylko 24 godziny!

button (51)

Instrumenty handlowe uTrader

Jeśli wolisz różnorodność w opcjach handlowych to Opcje Turbo, Długie Opcje, Pary, One Touch razem z Call/Put zapewniane przez uTrader to ogromne możliwości na zarobienie pieniędzy jak i kiedy chcesz.

Call/Put to podstawowe narzędzie handlowe opcji binarnych dostępne wszystkim handlarzom od samego początku istnienia tego rynku. Ogólnym pomysłem jest wybranie kierunku w którym uda się cena aktywa i śledzenie trendu dokonując handlu w tym kierunku.

Opcje Turbo pozwalają handlarzom na przewidzenie krótkiego ruchu cenowego od 30 do 300 sekund z potencjalną wypłatą do 85% jeśli masz rację.
Handle długoterminowe dają ci szansę na analizowanie ogólnym nowości i kierunku ceny dla podjęcia prognozy z minimalnym czasem wygaśnięcia 3 dni. Ta opcja jest szczególnie pożyteczna dla starszych, gdzie napięcie czasowe jest minimalne i dla tych, którzy znają się na rynku akcji, który jest dość podobny do tego rodzaju handlu, ale wymaga pewnej sumy inwestycji dla mniejszego marginesu od zarobku.

Z parami porównujesz nie ruch jednej ceny, ale dwóch aktyw w odniesieniu do siebie, na przykład porównując ceny złota i srebra. Z tą opcją musisz tylko wiedzieć który aktyw jest lepszy lub gorszy w porównaniu do drugiego, aby wygrać.

One Touch oferuje handlarzom jedyną z tego rodzaju możliwość zobaczenia czy określona cena danego aktywa zostanie osiągnięta. Na przykład, jeśli akcje Stock osiągną 140 w obojętnie jaki moment do końca tygodnia, to twój zarobek może być nawet do 650%.

Szczegóły konta

Jeśli zdecydujesz się na inwestycję na rynku opcji binarnych z pomocą uTrader to zarejestrowanie się jest proste. Oferuje cztery konta w zależności od sumy od jakiej chcesz zacząć.
Konto Start ($300-$1000) oferuje bonus witający 50% razem z wstępnymi wideo tłumaczącym jak handlować, dzienne oceny rynkowe, tutoriale wideo oraz materiały handlowe.
Konto Srebrne ($1001-$5000) zapewnia handlarzom 100% bonus i dwie edukacyjne strategie dla zwiększenia swoich zarobków, jak i wszystko co idzie z kontem podstawowym.
Jeśli wybierzesz Złote Konto ($5001-$25000) to bonus wzrasta do 120%, techniczne i podstawowe analizy rynku oraz indywidulane 30 minut tygodniowych ocen twojego handlu z osobistym analitykiem finansowym. Twoje zlecenia wypłat pieniędzy zostaną postawione na listę priorytetów.

Konto VIP z depozytem od $25001 daje ci wyjątkowy bonus 150% z nielimitowaną osobistą oceną konta przez wysoko kwalifikowanego specjalistę handlowego.

uTrader Bonus

Bonusy uTrader są hojne, chociaż to mało powiedziane. Możesz otrzymać nie tylko jeden, ale dwa bonusy na swój pierwszy depozyt. Pierwszy wynosi tyle co twój depozyt do 150%, co jest niesamowitą okazją, gdyż za każde 100 dolarów otrzymujesz $150 dla swojego handlu. Drugi bonus ochrania cię od strat, gwarantując ci oddanie 100% twojego depozytu w formie bonusu jeśli przegrasz wszystkie pieniądze kontynuując rozwijanie swoich umiejętności i robiąc wszystko co tylko możesz, aby zarobić na swoich handlach.

Opinia UTrader 2017 – Wniosek

Ogólnie mówiąc, firma jest bardzo interesująca dla polskich handlarzy. Zapewnia wszystkie potrzebne instrumenty zarabiania pieniędzy na opcjach binarnych, posiada własne unikalne bezpieczeństwa, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz pomoc 24/7.

utrader

utrader_reg

1) Utwórz konto na uTrader tutaj. Może być konieczne podanie informacji o sobie. Ale takie są wymogi organów regulacyjnych, a także koniecznością dla renomowanego brokera.

2) Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 200 €/$ / 750 zł. Z tą kwotą, można również rozpocząć handel. Minimalna stawka dla handlu to tylko 15 zł.

3) Przejdź do okna handlowego i wybierz na przykład, akcje, która wydaje ci sie, że będzie rosnąć lub spadać, a także kwotę, którą chcesz zainwestować w handel.

4) Wybierz czas, w którym myślisz, że wybrana przez ciebie akcja pójdzie w górę lub w dół.

5) Wybierz, czy ceny akcji urosną lub zmaleją w czasie, który wybrałeś.

6) Po tym, jak handel bedzie zakończony twoja transakcja będzie oceniana. W przypadku wygranej (tak, na przykład, postawiono na “rośnie” i cena naprawdę urosła do wybranego czasu) dostaniesz wypłatę do 85% z handlu. Jeśli przegrasz twój zakład pozostaje u brokera.

button (48)
button (50)

Summary
Review Date
Reviewed Item
Utrader
Author Rating
4

Rating

 • 9.4
9.4/10

Przeczytaj więcej o tym brokerze

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 85%
 • Minimalny depozyt: 200 €/$ / 750 zł
 • Min./Maks. transakcja: 15 zł (Turbo), 60 zł (pozostałych)
 • Bonus: do 200%
 • Min. wypłata: 25 €/$
 • Język polski: tak
 • Strona: www.utrader.com

Najlepszy Broker w kwietniu 2017: