Traderush / TR Binary Options Recenzja i opinie - Nasz przegląd

TRBinaryOptions / TradeRush dołączyło do rynku w 2011 roku i szybko zaczęło wygrywać oferując nowy sposób na handel opcjami binarnymi-prosty, przyjazny dla użytkownika i poprawiony, gdzie trzeba. Głównym celem TradeRush było wyeliminowanie niepotrzebnego wkładu i skoncetrowanie się na tym, czego naprawdę chcą handlarze. Kilka lat później, stało się oczywistym, iż Zespół TradeRush nadal słucha i odpowiada na feedback swoich klientów, gdyż dokonano pełno ulepszeń.

 • Zyski do nawet 81%
 • Akademia video i e-booków
 • 24 godzinna obsługa klienta

Handel

Krytycy TradeRush byli i są chętni do wytknięcia, że maksymalna wypłata zwrotu to tylko 81% co jest dość niskie w porównaniu do reklamowanych rywali platformy. Jednak, różnica z TradeRush polega na tym, że 81% jest często osiągane-spróbuj powiedzieć to samo o platformach, które obiecują 95% i powyżej. To bardzo wpływa na szczere podejście do handlu opcjami binarnymi i TradeRush zaadoptowało sposób całkowitej przejrzystości i otwartości. Aktualna lista aktywów przekracza 150 i zawiera wszystkie główne aktywa, indeksy, pary walut Forex i surowce. Pamiętaj, że zespół TradeRush jest zawsze otwarty na sugestie i lista cały czas się wydłuża.

Platforma

Pod względem platformy handlowej opcji binarnych, TradeRush jest w swojej lidze. To co oferują oni dzisiaj jest wynikiem lat doświadczenia i pracy-platforma, która jest równie łatwa w użyciu jak mocna i pełna funkcji. Rodzaje handli to między innymi popularny handel 60 sekund, Options Builder, standardowe Call/Put, zaawansowane Option Pro i Handle One Touch. Co naprawdę uderza z platformą TradeRush jest jej zaprojektowanie, które przemawia do nowych ludzi i weteranów handlowych. Platforma jest łatwo dostępna i handlarze nigdy nie mają problemu z nawigacją po stronie. Wszystko jest łatwe do znalezienia.

Konta

Nowi handlarze mogą zacząć od entry-level Mini Account (Konto Mini z poziomem początkujących), który wymaga nie więcej niż $250 depozytu i oferuje dostęp do wszystkich funkcji platformy TradeRush. Kolejnym krokiem jest Standard Account (Konto standardowe) dla depozytów ponad 500 €/$, następnie Executive, Gold i Konta Platinum, które wymagają $1,000, $5,000 i $10,000. Dodatki i dodatkowe usługi różnią się w zależności wybranego konta, chociaż każde ma swoje plusy.

Bonus Płatności

Nawet na samym dole drabiny, początkujący handlu opcjami binarnymi, którzy decydują się na Konto Mini dostaną bonus 20% na górę swojego pierwszego depozytu. To zwiększa się z wraz z poziomami kont i mogą być nawet do 75% dla tych decydujących się na pakiet Platinum. Na dany moment TradeRush ma kampanię, która oferuje nowym handlarzom ekskluzywny bonus 100%.

Handel Mobilny

Kolejną wielką zaletą handlu opcjami binarnymi na TRBinaryOptions jest dostęp do darmowej mobilnej aplikacji handlowej. Jest wspierana przez oba operacyjne systemy mobilne, iOS i Android. Aplikacja pozwala nam na kontynuowanie handlu opcjami binarnymi z każdego miejsca na świecie, pod warunkiem połączenia internetowego. I jak niewiele rywali mobilnych aplikacji, aplikacja TradeRush nie ma określonego limitu na funkcję lub funkcjonowanie-wszystko to co możesz robić na standardowej platformie/stronie TradeRush możesz robić na mobilnej aplikacji. A z tego wszystkiego najlepsze jest to, że jest ona absolutnie darmowa.

Akademia TRBinaryOptions

Pod względem środków edukacyjnych, TradeRush napisało ogromną książkę o odpowiedzialnym handlu opcjami binarnymi. Jest jeszcze tylko pare firm, które oferują pełny dostęp do takiego archiwum informacji i środków edukacyjnych, które zawierają wszystko od samego zaczynania handlu do bycia profesjonalnym handlarzem.Od eBooków do klipów i wszystkich napisanych przewodników dostępnych tylko dla członków TradeRush, to piękna demonstracja, że firma jest poświęcona i odpowiedzialna, za razem polepszająca i pomagająca swoim członkom się rozwijać. TRadeRush ma również duży wybór dziennych seminarii internetowych.

Akademia TradeRush

Pod względem środków edukacyjnych, TRBinaryOptions napisało ogromną książkę o odpowiedzialnym handlu opcjami binarnymi. Jest jeszcze tylko pare firm, które oferują pełny dostęp do takiego archiwum informacji i środków edukacyjnych, które zawierają wszystko od samego zaczynania handlu do bycia profesjonalnym handlarzem. Od eBooków do klipów i wszystkich napisanych przewodników dostępnych tylko dla członków TRBinaryOptions, to piękna demonstracja, że firma jest poświęcona i odpowiedzialna, za razem polepszająca i pomagająca swoim członkom się rozwijać. TRadeRush ma również duży wybór dziennych seminarii internetowych.

Obsługa Klienta

TRBinaryOptions jest rzadkim przykładem brokera opcji binarnych, gdzie obsługa klienta 24/7 znaczy właśnie to. Kiedy poddaliśmy ją testowi, daleką historią jest wysłanie wiadomości i oczekiwanie dniami na odpowiedź. Nawet w przypadku poważniejszych i bardziej skomplikowanych wiadomości, możesz się spodziewać szybkiej odpowiedzi dniem lub nocą. Co więcej, odpowiedź zawsze pochodzi od dobrze poinformowanej i doświadczonej osoby zespołu obsługi klienta, których pasją są opcje binarne. Mają również dostęp do rejonowych numerów telefonicznych dla niektórych kraji i wiele języków do wyboru, co ponownie potwierdza, że TradeRush jest świetne w swojej lidze. TradeRush również oferuje obsługę klienta w ponad 10 językach.

Opinia TRBinaryOptions – Nasz wniosek

TRBinaryOptions / TradeRush nadal jest bardzo daleko od bycia oszustem, jak to tylko możliwe, mając doświadczenie i świetność swoich usług już parę lat.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Trade Rush
Author Rating
3

Rating

 • 6.9
6.9/10

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 81%
 • Minimalny depozyt: 200 €/$
 • Min./Maks. transakcja: 5 €/$ / 20,000 €/$
 • Bonus: do 20%
 • Min. wypłata: 10 €/$
 • Język polski: nie
 • Strona: www.trbinaryoptions.com

Najlepsza Platforma w 2017 !