TopOption Recenzja i opinie - Nasz przegląd 2017

TopOption zostało otworzone w 2013 roku. Niesamowitym jest,że wystarczyło im tylko dwa lata aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawanych, zaufanych brokerów opcji binarnych. Dlaczego? TopOption jest nie tylko uregulowanym i posiadającym pełną licenzję. Oferują oni bardzo silną ale w tym samym czasie łatwą, rozwiniętą platformę, gdzie czekają na nas setki instrumentów, zróżnicowane opcje handlowe, wysokie wypłaty i hojne bonusy, DARMOWE środki edukacyjne i najlepsza obsługa klienta. Jest coś jeszcze czego poszukujesz u brokera? Nie wydaje nam się. Wypróbuj TopOption już teraz.

 • 50% Bonusu dla nowych klientów
 • Minimalny depozyt tylko 100 €/$
 • Regulowane przez CySEC i FCA

Platforma i oprogramowanie TopOption

Dzięki swojemu intuicyjnemu zaprojektowaniu, czystą strukturą i przejrzystemu kontrolnemu systemowi, platforma TopOption zapewnia lekkie, nieskomplikowane i dostępne doświadczenie handlowe.

Platforma jest platformą internetową, która pozwala na dostęp do niej z każdego miejsca bez potrzeby na jakiekolwiek pobrania. Platforma oferuje handlarzom pakiet różnych produktów handlowych, które hadlarze mogą dostosować do swoich własnych potrzeb. Wśród oferowanych produktów użytkownicy mogą znaleźć „60 sekund”, które pozwala na szybki handel, „Option Builder” pozwalający na ustawienie poziomu ryzyka, i wiele innych zaawansowanych produktów takich jak np, „One touch”, „Classic Option” i „Pro Option”.

Te ekskluzywne produkty TopOption dają użytkownikom możliwość nawigacji swojego procesu handlowego i ustawienia swoich własnych zasad.

Dzięki zaawansowanej platformie handlowej i wszystkim jej możliwościom, handlarze mogą dostać do 85% zarobku z każdego handlu. Ten fakt sprawia, że handel z TopOption apeluje do każdego handlarza, początkującego czy zaawansowanego.

topoption1

TopOption nie brakuje absolutnie nic jeśli chodzi o wybór opcji. Dany broker jest poświęcony pomaganiu poważnym handlarzom, aby im się wiodło. Tutaj są niektóre z ich narzędzi i zasoby, które zapewniają: Rollover. Zostań w swoim handlu dłużej niż limit czasowy aby być może wygrać więcej.
Double Up. Podwój swoją inwestycję i wygraj więcej pieniędzy.

Early Close. Musisz wyjść z handlu przed końcem czasu? Early Close to jedna z najbardziej pomocnych funkcji jakie może udostępnić broker opcji binarnych. Oszczędź swoje pieniądze, obniż straty i zwiększ procent wygranej. Wypłaty wygranych na TopOptions w większości opcji zazwyczaj są około 85%.

Możesz wybrać wypłatę out-of-money (zwrot) w granicach 0-10%. Jeśli handlujesz korzystając z opcji One Touch (jedno-dotykowej) to wypłaty sięgają nawet do 560%.

TopOption zapewnia handlarzom pełno materiałów edukacyjnych oraz materiały treningowe aby pomóc im zdobywać lepsze doświadczenie i naukę. Poza FAQ i słowniczkiem, który pomaga nam zorientować się na stronie i zrozumieć jak działają usługi TopOption, istnieją jeszcze eBooki, seminaria internetowe, korepetycje video i więcej. Korzystając z tych materiałów, możesz nauczyć się więcej i stać się pomyślnym handlarzem opcji binarnych.

Czy TopOption jest warty zaufania czy to oszust?

Absolutnie nie. Zrozumienie tego jest bardzo proste. Po pierwsze, ponieważ Markets.com, główna firma działająca jest niesamowicie znana. Znajdują się na Cyprze i są regulowani przez CySEC, numer licenzji 092/08. Markets.com jest regulowane regionalnie przez różne władze (pełna lista jest dostępna na ich stronie About). Mają długą historię działalności i lśniącą długą listę recenzji i opinii na ich temat. Ponieważ Markets.com jest właścicielem TopOption masz zapewniony ten sam poziom bezpieczeństwa i świetną obsługę klienta.

Nie istnieje aplikacja TopOption na iPhone

Na dany moment nie ma jeszcze aplikacji TopOption na iPhone. Nie ma jej również na iPad czy IPod Touch. Tak czy inaczej TopOption już pracuje nad daną aplikacją i ma być dostępna już wkrótce.

Do tego momentu użytkownicy mogą oczywiście korzystać z wersji mobilnej platformy internetowej. Wszystkie urządzenia Apple jak iPhone, iPad czy iPod mają pełny dostęp do platformy handlowej TopOPtion i oferują identyczne funkcje które znane są użytkownikom komputerów. Nie powinno nam więc przeszkadzać, że nie ma jeszcze danej aplikacji gdyż będzie ona już wkrótce a pełny dostęp mamy i tak.

Platforma handlowa TopOption

Pierwszą rzeczą jaką handlarze zauważą na platformie handlowej opcji binarnych jest to że jest niesamowicie łatwa w użyciu. Nie jest jakoś niesamowicie dziwnie zaprojektowana i funkcje nie są łatwe do poplątania. Jest dokładnie tym czego potrzebuje hadlarz do dokonania swojego handlu wykres cenowy, wykres wyboru handlarzy, miejsce z aktywami, limit czasowy i egzekucja handlowa. Wszystkie te guziki są łatwe do znalezienia.

Platforma handlowa nie jest zaśmiecona i handlarze mogą znaleźć to co potrzebują szybko i bez żadnych problemów. Co prawda, handlarze mogą dokonać akcji handlowej w tylko trzy kroki: Wybrać aktyw do handlu korzystając z Select the direction of the market (call/put), decydują o sumie, którą chcą zainwestować i wybierają “Apply”. Najlepszą rzeczą o platformie TopOption jest fakt, iż jest ona odświeżana regularnie więc tylko aktywa dostępne do handlu są wyświetlone.

Unikalne opcje

Pomimo tego, iż platforma handlowa TopOption ma prosty wygląd, ma ona również schowane unikalne opcje. Na przykład pod modem ProOption, handlarze mogą wybrać handel jednego aktywa przeciwko innego korzystając z opcji „Stock Pair” i sprawdzają który aktyw poradzi sobie lepiej. Dwie inne opcje, które mogą być korzystne po ProOption to „Double up’ i „Roll Over”. Opcja Double Up pozwala handlarzom na podwojenie swojej inwestycji podczas gdy widzą iż ich handel idzie całkiem nieźle. Opcja Roll Over jest pożyteczna jeśli chcesz przedłużyć swój handel poza oryginalnie ustawiony limit czasowy.

Aplikacja Mobilna TopOption

Biorąc pod uwagę pojawienie się mobilnego handlu opcjami binarnymi, TopOption nie jest jedyną platformą która pracuje nad stworzeniem swojej aplkacji mobilnej. Jest jeszcze pare innych platform, które wypuściły swoje aplikacje handlowe w tym samym czasie.

Dlatego, nie możemy powiedzieć że firma wypuściła jakieś unikalne opcje dla swoich klientów. Firma twierdzi, iż mają najlepsze połączenie platform binarnych, które byłoby bardzo korzystne dla ich handlarzy. Prawdą jest, że system handlu binarnego jest globalny, korzystają z niego handlarze z różnych stron świata i dlatego jest absolutnie potrzebne aby handlarze korzystający z mobilnej aplikacji handlowej mogli wybrać swój język i mogli połączyć się z innymi.

Jako część market.com, mobilna aplikacja TopOption została stworzona przez doświadczonych zawodowców i proces testujący został zakończony sukcesem przez AppStore z Apple i Android play store.

Dodajmy, że każda mobilna aplikacja handlowa, nieważne przez kogo stworzona musi przejść testy na każdej platformie android. Proces ten nie jest niczym nowym dla danego brokera opcji binarnych. Faktem jest, że mobilna aplikacja TopOption składa się ze wszystkich potrzebnych korzyści, które handlarze pokochają. Mają oni dostęp do wszystkiego do czego się przyzwyczaili korzystając z komputera; nie tracą absolutnie nic.

Wracając do opcji których jest naprawdę dużo pozwalając handlarzom na wybór aktywów i opcji handlowych, mobilna aplikacja handlowa TopOption zapewnia te same opcje co inne aplikacje handlowe. W tym opcje klasyczne, 60 sekund, one touch, option builder i pro option.

Wszystkie wymienione powyżej opcje są również dostępne na innych mobilnych aplikacjach. Pamiętajmy, że prawdziwą mocą aplikacji nie jest fakt że może ona być używana do handlowania, ale czynnik że może zapewnić użytkownikom coś więcej niż tylko handel. Ten właśnie czynnik odróżnia jakąkolwiek aplikacje handlową od wszystkich innych aplikacji handlowych.

Dobrze, że aplikacja mobilna TopOption jest sukcesem i satysfakcjonuje podstawowe potrzeby handlarzy, które są potrzebne dla aplikacji ale nie można powiedzieć aby firma stworzyła cokolwiek unikalnego w swojej aplikacji co odróżniałoby ją od wszystkich innych.

topoptionmobile

Depozyt i wypłaty na TopOption

Finansowanie twojego konta handlowego opcji binarnych powinno obejść się bez najmniejszych kłopotów. To samo dotyczy się wypłat i tak właśnie jest z TopOption, którzy oferują bardzo łatwy proces. Ogromnym plusem TopOption jest to że są uregulowani. To pozwala im na różne opcje wpłat, na większość brokerów zagranicznych nie ma szans. Pozwólcie nam powiedzieć na ten temat trochę więcej.

Depozyt – TopOption akceptuje karty kredytowe i debetowe takie jak Visa, MasterCard i Diners Club. Handlarze, którzy wolą płatności elektroniczne mogą korzystać z WebMOney, Skrill i Neteller. Handlarze którzy wolą bezpośrednio dokonywać wpłat mogą korzystać z szybkiego bankowego transferu (Fast Bank Transfer).

button (51)

Wypłaty

Wypłaty z TopOption to nie jest długi proces i nie wiąże się on z dodatkowymi opłatami, co jest rzadkie u brokerów. Aby zakwalifikować się na wypłatę handlarze muszą zarządać minimalnie $10 na kartę lub 100 €/$ na przelew bankowy. Nie ma limitów na płatności elektroniczne. TopOption dokonuje wypłat na metodę z której dokonałeś depozytu.

Uregulowani brokerzy muszą obserwować proces aby zapobiec oszustwom, i aby dodatkowo ochraniać bezpieczeństwo twoich funduszy. TopOption wymaga od wszystkich handlarzy aby potwierdzili swoje konto zanim dokonają wypłaty. Potwierdzenie konta jest bardzo proste i wymaga tylko wysłania dowodu tożsamości i potwierdzenie adresu. Drużyna zajmująca się potwierdzeniami może poprosić o więcej informacji o twoich kartach debetowych i kredytowych. Jest to normalna procedura i ochrania ciebie i brokera.

Obsługa Klienta TopOption

Fundament fantastycznego doświadczenia handlowego TopOption składa się z trzech elementów: pomocy, treningu i zarządzania kontem.

Drużyna pomocy jest dostępna 24/5 ( dni robocze) i oferuje swoją pomoc w kilku językach, w tym: angielski, francuzki, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski, arabski, japoński, polski, szwedzki i holenderski. Są dobrze wytrenowani i wysoce zdolna pomoc jest dostępna przez email, livechat, i kilka numerów telefonu.

Kiedy już dokonałeś depozytu i zacząłeś swój handel na koncie prawdziwym (live) zostanie ci przypisany menadżer konta. Menadżer konta TopOption to bezcenne źródło dla handlarzy i jest dostępny cały czas kiedy handlujesz. Niektóre konta mają trening 1-na-1. Gorąco polecamy go, a nawet nalegamy abyś skorzystał z tych dostępnych opcji gdyż tylko pozytywnie wpłyną na twoją karierę handlową. Zawsze kładziemy nacisk na to że edukacja jest kluczem do sukcesu handlowego. To samo tyczy się TopOption. Oferują oni wystarczająco środków edukacji w kilku językach, dla handlarzy o każdym poziomie doświadczenia. Odwiedź ich stronę gdzie znajdziesz video, ebooki i całą resztę.

Opinia TopOption – Nasz wniosek

TopOption są licenzjowani i w pełni uregulowani, co znacza że są brokerem któremu możesz zaufać. Wszyscy klienci są trzymani w segregowanych kontach jak wymagają Cypriot, licenzjowane inwestycyjne firmy. Dodatkowy poziom bezpieczeństwa jest oferowany klientom przez Investor Compensation Fund, który ochrania konta klientów do 20,000 €/$.

Platforma handlowa jest jedną z głównych atrakcji TopOption, ponieważ jest prosta i intuicyjna do użycia. Przemówi ona do początkujących handlarzy, ale i zaawansowani znajdą dla siebie instrumenty i dodatkowe opcje i narzędzia. Nieważne jaki masz poziom doświadczenia w handlu, dobrze wyćwiczona grupa pomocy i poświęceni menadżerowie kont będą dostępni abyś mógł wyciągnąć jak najwięcej ze swojego handlu. Opcje bankowe są płynne i nie ma żadnego problemu z dokonywaniem wpłat lub wypłat. Bardzo polecamy TopOption.

Nie wahamy się ich polecać, jako „jeden z lepszych brokerów”. Oferują oni pełne doświadczenie handlowe, bez żadnych problemów. Spróbuj “TopOption” i zobacz jak możesz skorzystać z tego fantastycznego brokera.

topoptiongreen

polishsign2

1) Utwórz konto na TopOption tutaj. Może być konieczne podanie informacji o sobie. Ale takie są wymogi organów regulacyjnych, a także koniecznością dla renomowanego brokera.

2) Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 100 €/$ / 380 zł €. Z tą kwotą, można również rozpocząć handel. Minimalna stawka dla handlu to tylko 10 €.

3) Przejdź do okna handlowego i wybierz na przykład, akcje, która wydaje ci sie, że będzie rosnąć lub spadać, a także kwotę, którą chcesz zainwestować w handel.

4) Wybierz czas, w którym myślisz, że wybrana przez ciebie akcja pójdzie w górę lub w dół.

5) Wybierz, czy ceny akcji urosną lub zmaleją w czasie, który wybrałeś.

6) Po tym, jak handel bedzie zakończony twoja transakcja będzie oceniana. W przypadku wygranej (tak, na przykład, postawiono na “rośnie” i cena naprawdę urosła do wybranego czasu) dostaniesz wypłatę do 89% z handlu. Jeśli przegrasz twój zakład pozostaje u brokera.

button (48)
button (50)

Summary
Review Date
Reviewed Item
TopOption
Author Rating
4

Rating

 • 9.9
9.9/10

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 89%
 • Minimalny depozyt: 100 €/$ / 380 zł
 • Min./Maks. transakcja: 10 €/$ / 2500 €/$
 • Bonus: 50%
 • Min. wypłata: 50 €/$
 • Język polski: tak
 • Strona: www.topoption.com

Najlepsza Platforma w 2017 !