OptionFair Recenzja i opinie - Nasz przegląd 2016

Optionfair jest jedną z najstarszych i zaufanych brokerów opcji binarnych na świecie. Operuje wysokie platformy TechFinancials, które są pomiędzy najbardziej zaufanych na rynku. Znajdują się na Cyprze i mają licenzję Cyprus Securities and Exchange Comission (CYSEC) Numer Licenzji 216/13. Ich licenzja jest ważna we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jest duży wybór światowych aktywów, które OptionFair oferuje handlarzom. Możemy powiedzieć, że ich proces handlowania jest dość szybki i gładki.

 • Dobry handel mobilny
 • Darmowe korzystanie z konta demo
 • Ochrona strat do 15%

Platforma handlowa I narzędzia

Jak już wiemy, Optionfair działa na platformie TechFinancials, co może być łatwo nazwane jedną z najbardziej zaawansowanych platform między brokerami. Służy już długo czasu i ma dobrą reputację stabilności. Jest więc bardzo ambitną w porównaniu do innych platform na rynku.

Broker osiągnął daną stabilność dzięki latom poświęconym na próbowanie i testowanie platformy oraz dobrym narzędziom. Aby mieć dostęp do platformy OptionFair nie musisz instalować żadnego programu. Wszystkie potrzebne narzędzia są dostępne na platformie brokera. Angielski jest domyślnym językiem na platformie, ale są też dostępne inne języki jak np. niemiecki. Pamiętaj jednak, że niektóre języki nie mają pełnego tłumaczenia, niemiecki jest jednym z nich. Jednak elementy tekstu nie są jeszcze dostępne w języky niemieckim. Dlatego jedyne co jest dostępne w języku niemieckim to menu. Możesz łatwo otworzyć stronę internetową OptionFair przez smartfon i tablet-bez potrzeby zainstalowania jakiejkolwiek aplikacji. To dlatego, że strona została zintegrowana na urządzenia Android i iPhone. Mają jednak oni swoją aplikację dla handlu w ruchu.

Rodzaje Konta

Broker oferuje ci wybór konta. Konta różnią się od Standard, Silver, Gold, Platinum i VIP. Wybór zależy od twojego inicjalnego depozytu.

 Standard: To jest opcja dla pierwszych depozytów, które są przynajmniej 300 USD. Bonus 20% jest dany handlarzowi danego konta.
 Silver: To jest opcja dla depozytów 500 USD i więcej. 40% bonusu jest dostępne.
 Gold: To dla tych którzy mają depozyt w wysokości od 2,000 USD do 14,999 USD. Handlarz ma opcję 60% bonusu.
 Platinum: Jeśli twój depozyt jest pomiędzy 15,000 USD do 49,999 USD dostaniesz wszystkie przywileje handlarza Platinum. Włącznie z bonusem do 80%
 VIP: Dla wszystkich depozytów 50,000 USD i więcej z ofertą 100% bonusu.

Poza tym, jeśli wybierzesz konto Gold dostajesz również cztery darmowe sygnały. Nie ważne jak mały twój inicjalny depozyt, kwalifikujesz się na bonus. Możesz otworzyć konto z minimalnym depozytem 300 €/$; które później zostanie postawione w kategorię standardową. Ten typ jest polecany najbardziej dla początkujących.

Obsługa klienta

OptionFair to jeden z lepszych wyborów brokerów i mają szybki dostęp do obsługi klienta. Zacznijmy od tego, że mają pare języków. Więc jeśli angielski to nie twój pierwszy język, to i tak się z nimi dogadasz. Po drugie można się z nimi skontaktować korzystając z kilku sposobów, jak email, live chat, telefon. Pracownicy są dość zapoznani z problemami napotykanymi przez handlarzy i znają rozwiązania, które działają. Poza obsługą klienta, jest tam wiele miejsc edukacyjnych, jakie czekają na użytkownika OPtionFair. Ten broker poświęcił wiele dla korzyści handlarzy i otworzył darmowe centrum edukacyjne online. To zapewni ci dostęp do strategii, video, i jest też szansa załapania się na darmowe seminaria internetowe. Do tego masz dostęp do archiw finansowych i raportów finansowych.

Depozyty I wypłaty

Dokonywanie depozytów i wypłat jest dość łatwe na OptionFair. Dana strona akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe i pozwoli na dokonanie depozytu przez przelew bankowy. Poza tymi już wymienionymi, jest jeszcze wiele innych metod, z których możesz skorzystać kiedy wypłacasz lub wpłacasz pieniądze na Optionfair. Stały minimalny depozyt to 250 €/$.
Najlepsze o wypłatach jest to że są darmowe każdego miesiąca. Dostajesz pierwszą wypłatę każdego miesiąca za darmo na OptionFair. To jest więcej niż inne platformy oferują. Każda dodatkowa wypłata ponosi się z opłatą 30 USD. Wypłaty są zazwyczaj dokonywane w przeciągu 5 dni roboczych-więc jest nawet szybszy niż inni brokerzy co chodzi o dostawę.

Bonusy I kody kuponow

Możesz zawsze najbardziej skorzystać z promocji i bonusów oferowanych przez tych brokerów. Dlatego, warto sprawdzać ten temat. W przypadku OptionFair, zapewniają oni świetne bonusy i są tygodniowe zawody, w których można wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 25,000 €/$. To oznacza, że każdego miesiąca masz szansę na wygraną 100,000 USD na OptionFair. Te zawody gwarantują 15 zwycięzców każdego tygodnia. Nie jest to ustawione manualnie, lecz działa automatycznie.

Więc główna promocja każdego miesiąca, oferuje handlarzom wszelkiego rodzaju hojne nagrody i świetne bonusy. Jeśli jesteś nowym handlarzem, automatycznie kwalifikujesz się na pakiet przepełniony najnowszymi narzędziami, bonus pieniężny i strategie.

Opinia OptionFair – Nasze podsumowanie

OptionFair jest świetnym brokerem opcji binarnych. Pod wieloma względami wyprzedził wiele innych brokerów. Ich bonusy i promocje równają się z najlepszymi. Są regulowani przez CySEC, handlarze są w pełni chronieni dokonując swoich transakcji i ich obsługa klienta jest szybka.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
OptionFair
Author Rating
2

Rating

 • 6.9
6.9/10

Fakty

 • Regulacja: CySec
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 89%
 • Minimalny depozyt: 250 €/$
 • Min./Maks. transakcja: 5 €/$ / 1000 €/$
 • Bonus: do 10%
 • Min. wypłata: 10 €/$
 • Język polski: nie
 • Strona: www.optionfair.com

Najlepsza Platforma w 2017 !