OptionBit Recenzja i opinie - Nasz przegląd 2017

OptionBit jest pomiędzy głównymi brokerami Opcji Binarnych na świecie. Jest to dobra platforma do odkrywania dla obu: początkujących i zaawansowanych handlarzy. Zapewnia dostęp do standardowych narzędzi i funkcji, które są łatwe w użyciu i na poziomie standardowej technologii. Możesz zacząć na niej nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o handlu i nie próbowałeś tego wcześniej. Są tam również narzędzia i przewodniki do edukacji. Jeśli jednak jesteś doświadczonym handlarzem, znajdziesz o wiele więcej opcji dla siebie. Te funkcje dają ci przewagę plus 50% bonus, to duże poklepanie po plecach na samym starcie.

 • Maksymalna wydajność 88%
 • Doskonała obsługa klienta
 • Konto demo dostępne

Więc co jest nowego na tej platformie?

OptionBit jest pomiędzy głównymi brokerami Opcji Binarnych na świecie. Jest to dobra platforma do odkrywania dla obu: początkujących i zaawansowanych handlarzy. Zapewnia dostęp do standardowych narzędzi i funkcji, które są łatwe w użyciu i na poziomie standardowej technologii. Do dokonania handlu na danej platformie nie potrzebujesz raczej doświadczenia. Możesz zacząć na niej nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o handlu i nie próbowałeś tego wcześniej. Są tam również narzędzia i przewodniki do edukacji. Jeśli jednak jesteś doświadczonym handlarzem, znajdziesz o wiele więcej opcji dla siebie. Te funkcje dają ci przewagę plus 50% bonus, to duże poklepanie po plecach na starcie.

Jakie rodzaje handlu oferują?

Jest wiele rodzajów handlu jakich możemy tutaj dokonać; co prawda, jest ich tutaj tyle, że wystarczy aby zmieniać swoją strategię kiedy tylko zechcesz. Wiele handlarzy wie jak trudne jest to do znalezienia. Jeśli z jakiejś przyczyny dana strategia nie zadziała, handlarze mogą po prostu zmienić swoje ustawienia platformy aby zmienić strategię, i ominąć straty poniesione przy zmianie brokera. Musimy przyznać, że podczas wykonanego przez nas testu na oszustwo OptionBit, zasługują oni na specjalne wspomnienie gdyż ułatwiają wszystko dla swoich użytkowników.

Tutaj znajdziesz auto handel, klasyczny handel i większość popularnych typów handlu. Wszystkie aspekty handlowania są tutaj pokryte i większość handlarzy z nich bardzo skorzysta. Jednak oznacza to, że musisz poświęcić więcej czasu aby zrozumieć różne typy handlu opcjami na danej platformie. Kiedy jednak już zapoznasz się ze wszystkimi aspektami różnych typów handli, bardzo skorzystasz korzystając z tej platformy. Posiadanie opcji handlowych, których wybór jest tak wielki jest świetnym plusem na długą metę.

Aktywa I wypłaty

Wybór różnych aktyw to między innymi akcje, waluty, indeksy, surowce. Pokryli oni wszystkie aspekty aktywów dla handlowania. Posiadanie szerokiego wyboru aktywów zapewnia więcej opcji do handlu, dlatego użytkownicy mają elastyczność strategii aby dopasować je pod siebie.

Niektóre z oferowanych aktyw przez danego brokera:

 Surowce: Kawa, Miedź, Ropa, Srebro, Złoto, Cukier
 Waluty: USD/CHF, USD/JPY, USD/AUS, GBP/USD, NZD/USD
 Indeksy: FTSE Future, CAC Future, NASDAQ 100, Dow Jones
 Akcje: Apple, Google, Microsoft, Vodafone, Nike, Boeing
 Bonds: BUND

Jak widzisz, ten szeroki wybór aktywów stawia ich przed innymi brokerami opcji binarnych. Podobnie jest z wypłatami tego brokera, które również są ponad średnią. Podczas gdy większość brokerów oferuje zwroty do nawet 91% i nie więcej, OptionBit chce ci dać maksymalny zwrot do nawey 400%. Średnia wypłata tutaj jest również ponad standardem przemysłu. Plus, Konto demo OptionBit już istnieje i jest wisienką na torcie dla handlarzy, gdyż mają oni miejsce na testowanie swoich strategii bez ryzykowania swoich prawdziwych pieniędzy.

Bonusy, wypłaty I obsługa klienta

Oferty promocyjne są najlepszym sposobem aby zarobić więcej od swojego brokera. Na OptionBit dostaniesz bonus 30% kiedy zaczniesz. To mały bonus, ale większość handlarzy, którzy już się tym zajmują jakiś czas, potwierdzi, że mały bonus jest lepszy na długą metę. To dlatego że im większe bonusy, tym więcej razy trzeba je zainwestować zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze. Dlatego trzymanie niskiego bonusu, ułatwia handlarzom wypłacanie tego bonusu-i daje im dobrą szansę na zarobienie więcej ze swoich wygranych.

Oczywiście, jeśli inwestujesz w wyższe konta twoje bonusy wzrosną do 50% i więcej, ale wtedy będziesz już miał większą ilość handlu. To sprawia, że wypłaty są bardzo łatwe. Na tej platformie, będziesz zaskoczony jakie to wypłaty są proste. Jednak, co zadziwia nas więcej jest lista opcji dostępnych podczas wypłat. Fundusze mogą być wyciągnięte nie tylko korzystając z kart kredytowych ale i przez e-wallets i wiele innych opcji kart i innych. Jeśli podczas tak prostych wypłat na OptionBit pojawią się problemy lub pytania, możesz zawsze skontaktować się z ich biurem obsługi klienta. Obsługa klienta jest warta zaufania i zapewnia niezrównane usługi. Nie dziwi to chyba nikogo, że mają użytkowników z całego świata. Mają pomoc techniczną w kilku językach jak również obsługę klienta. Więc zawsze służą ci pomocą nie ważne skąd jesteś.

Opinia OptionBit – Nasze podsumowanie

Zauważyliśmy również na tej platformie dostępną funkcję ‘Extend or lock” która pozwala handlarzom na przedłużenie swojego dochodu na miejscu. Dokonują oni świetnych ulepszeń na swojej już i tak dobrej platformie. Na dany moment, nie mamy wątpliwości aby polecić OptionBit wszystkim handlarzom.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
OptionBit
Author Rating
2

Rating

 • 7.5
7.5/10

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 88%
 • Minimalny depozyt: 200 €/$
 • Min./Maks. transakcja: 10 €/$ / 5000 €/$
 • Bonus: do 50%
 • Min. wypłata: 10 €/$
 • Język polski: nie
 • Strona: www.optionbit.com

Najlepsza Platforma w 2017 !