Opteck Recenzja i opinie - Nasz przegląd 2017

Opteck powstało w 2011 roku i istnieje w branży do dzisiaj. Niedawno otrzymało regulacje od CySEC (Cyprus Securities and Exchange Commission). Broker korzysta z własnej technologii platformy handlowej, która została w pełni zaprojektowana i stworzona w firmie, co eliminowało jakikolwiek udział stron trzecich. Dodatkowo, broker posiada regulacje od CySEC oraz IFSC (International Financial Services Commission). Opteck oferuje handlarzom każdego poziomu możliwość zarobku na handlu opcji binarnych ze średnią wypłatą pomiędzy 65%-85%. Minimalny wymagany depozyt na Opteck na dany moment to $250. Opteck oferuje ponad 100 aktyw handlowych, co można określić jako szeroki wybór. Opteck oferuje handlarzom każdego poziomu wymagane narzędzia edukacyjne i profesjonalne dla osiągnięcia sukcesu w podstawowych handlach opcji call/put jak i innych formatach, jak np. „Range Options”, „Quick Options”, „One Touch Options” i więcej. Szybkie opcje (quick options) są szczególnie popularne pośród handlarzy opcjami binarnymi, gdyż pozwalają na zakończenie handlu od jego początku w 30 sekund. Inne dostępne ustawienia czasu w tej opcji to 60 sekund, 5 minut, 10 minut, 30 minut oraz 60 minut.

 • Opcja risk free trades
 • Edukacyjne materiały dla początkujących
 • Regulowane przez CySEC

Rodzaje kont i bonusy

Opteck to jeden z niewielu brokerów oferujacych darmowe konto demo wszystkim handlarzom, którzy są zainteresowani w przetestowaniu swoich strategii handlowych i technik w środowisku całkowicie wolnym od ryzyka, które odzwierciedla prawdziwe warunki handlowe. Co jest naprawdę dobre o tym brokerze to to, że ich konto demo zawiera wszystkie funkcje handlowe oraz aktywa jakie pojawiają się na ich własnej platformie handlowej. Poza tym, Opteck oferuje 6 różnych kont jakie zawierają różne narzędzia i funkcje handlowe w zależności od zainwestowanej przez ciebie sumy.

Ogólnie mówiąc, jak tylko otworzysz nowe konto z Opteck i dokonasz minimalnego wymaganego depozytu, to od razu masz prawo na otrzymanie 25% bonusu. Jak wspomniano powyżej, istnieją różne konta, które wymagają większego minimalnego depozytu, gdzie handlarz może otrzymać bonus do 100%. Osobiści menadżerowie konta są dostępni na każdym rodzaju konta oferowanym przez tego brokera.

Metody wypłat oraz wpłat

Kontrolowanie swoich pieniędzy na koncie Opteck jest bardzo łatwe i proste, tym bardziej, że broker akceptuje szeroki wybór metod wpłacania oraz wypłacania pieniędzy:

Depozyty

Poza akceptowaniem większośi kart kredytowych, Opteck oferuje handlarzom dodatkowe metody dla wpłacania pieniędzy, jak Visa Debit, Visa Electron, WebMoney, CashU, Maestro/Diners, JCB, Bankwire & Moneybookers. To sprawia, że Opteck jest najbardziej “wygodnym” brokerem opcji binarnych dla początkujących i zaawansowanych handlarzy.

Otwórz konto Opteck

Wypłaty

Opteck.com pozwala handlarzom na wypłacanie pieniędzy korzystając z tych samych metod, które są dostępne dla wpłacania pieniędzy. Zrealizowanie wypłaty zazwyczaj zajmuje pomiędzy 3-5 dni roboczych.

Obsługa klienta Opteck

Obsługa klienta Opteck jest dostępna cały czas. Można się z nimi skontaktować korzystając z darmowego numeru telefonu, email lub live czat. Ich strona internetowa jest dostępna w 9 różnych językach, włącznie z obsługą telefoniczną w 15 różnych krajach.

Dzięki temu, że Opteck cieszy się ze swoijego profesjonalnego zachowanie, oddział obsługi klienta otrzymał wiele nagród za dostarczanie wysoko jakościowych usług.

Wniosek

Opteck bez wątpienia jest jednym z lepszych brokerów w branży opcji binarnych. Ich klienci mogą być spokojni, że zainwestowali pieniądze z solidnym brokerem, który bardzo się stara dla utrzymania pełnej satysfakcji swoich klientów na wysokim poziomie, głównie z wysoką platformą Opteck. www.opteck.com nawet oferuje przyjazny bonus refer-a-friend (poleć przyjacielowi), który przyciąga klientów, wysokie zwroty w porównaniu do innych brokerów i bardzo bogate centrum edukacyjne – które jest najlepszym plusem firmy.

opteck

optecksign

1) Utwórz konto na Opteck tutaj. Może być konieczne podanie informacji o sobie. Ale takie są wymogi organów regulacyjnych, a także koniecznością dla renomowanego brokera.

2) Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 250 €/$. Z tą kwotą, można również rozpocząć handel. Minimalna stawka dla handlu to tylko 25 €/$.

3) Przejdź do okna handlowego i wybierz na przykład, akcje, która wydaje ci sie, że będzie rosnąć lub spadać, a także kwotę, którą chcesz zainwestować w handel.

4) Wybierz czas, w którym myślisz, że wybrana przez ciebie akcja pójdzie w górę lub w dół.

5) Wybierz, czy ceny akcji urosną lub zmaleją w czasie, który wybrałeś.

6) Po tym, jak handel bedzie zakończony twoja transakcja będzie oceniana. W przypadku wygranej (tak, na przykład, postawiono na “rośnie” i cena naprawdę urosła do wybranego czasu) dostaniesz wypłatę do 83% z handlu. Jeśli przegrasz twój zakład pozostaje u brokera.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Opteck
Author Rating
4

Rating

 • 9.0
9.0/10

Przeczytaj więcej o tym brokerze

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: tak
 • Zysk: do 83%
 • Minimalny depozyt: 250 €/$
 • Min./Maks. transakcja: 25 €/$ / 10,000 €/$
 • Bonus: do 100%
 • Min. wypłata: 50 €/$
 • Język polski: tak
 • Strona: www.opteck.com

Najlepsza Platforma w 2017 !