BDSwiss recenzja i opinie - Nasz przegląd 2017

Jeśli szukasz brokera opcji binarnych znajdującego się w Niemczech to BDSwiss jest jednym z najlepszych. Po pierwsze, BDSwiss zajmuje się danym biznesem już dość długo, istniejąc od 2011 roku. Do tego ma pełną licencję i są regulowani przez CySEC. Jedyną przyczyną dlaczego jeszcze o nich nie słyszałeś jest to że do niedawna koncentrowali się na rynku niemieckim. Teraz wszystko się zmieniło. BDSwiss jest zupełnie inny gdyż koncentrują się na Europie. Jest to nadal niemiecka firma ale posiadają większość języków europejskich.

 • Nasza aktualna wskazówka miesiąca
 • Minimalny depozyt tylko 100 €/$ / 380 zł
 • Szeroki wybór aktyw

Oprogramowanie i platforma handlowa BDSwiss

BDSwiss udostępnia swoim inwestorom możliwość zmiany swoich przyszłych inwestycji na znaczne zyski. Jest to głównym celem ich platformy i zalicza się on do głównych powodów tak wielkiego zainteresowania daną platformą. Handlarze, którzy odwiedzają ich stronę internetową wchodzą na ładnie zaprojektowaną, doskonałą stronę, co nie jest częstym zjawiskiem i jest uważane za bardzo ważne. Przeglądanie strony jest łatwe i proste i nawet początkujący handlarze od razu zapoznają się z oferowanymi usługami.

BDSwiss udostępnia swoim inwestorom możliwość zmiany swoich przyszłych inwestycji, zwiększając ich możliwe zyski. Jest to głównym celem ich platformy i zalicza się on do głównych powodów tak wielkiego zainteresowania daną platformą. Handlarze, którzy odwiedzają ich stronę internetową znajdują się na ładnie zaprojektowanej, doskonałej stronie. Nie jest to częstym zjawiskiem, a takie zaprojektowanie jest niezwykle ważne. Przeglądanie strony jest łatwe i proste. Nawet początkujący handlarze od razu zapoznają się z oferowanymi usługami.

Oferowane przez nich obsługi i opcje są same w sobie znakomite. Wszystko zostało tak uproszczone, aby cały biznes działał najszybciej jak się tylko da. Strona internetowa BDSwiss jest niesamowicie bezpieczna do użytku korzystając z najnowszych i najlepszych środków bezpieczeństwa i protokołów, które działają korzystnie na ochronę handlarzy. Platforma Banc de Swiss koncetruje się na swoich handlarzach i ma pewny system bezpieczeństwa. To oferuje klientom bezpieczny handel, gdyż ich kapitał jest chroniony wieloma środkami nałożonymi przez BDSwiss.
Platforma BDSwiss jest w pełni internetowa. To zapewnia pewną ilość plusów. Handlarze z różnych części świata mogą z niej korzystać. Nieważne czy jesteś na lotnisku czy w hotelu, internetowa platforma jest dostępna 24/7.

BDSwiss handluje walutami i akcjami. Wszystkie popularne pary są dostępne jak np. GBP/USD i EUR/USD i towary takie jak NASDAQ i DOW JONES.

Czy BDSwiss jest warty zaufania czy to kolejny oszust?

Kiedy decydujesz się na handel opcjami binarnymi przechodzisz przez listę firm opcji handlowych które otrzymały licenzję; są uregulowane do pracy w danej dzieninie przez autorytet odpowiedzialny za dany handel. W większości przypadków dany certyfikat jest wydany przez CySEC. Dzisiaj jest wiele firm które czekają potwierdzenia od Malty która pozwala krajom na dany handel w krajach europejskich. BDSwiss jest jedną z firm, które już dostały pozwolenie na handel opcjami binarnymi.

Z powodu danej regulacji BDSwiss musiało zmienić swoje imię z Banc de Swiss na BDSwiss, dlatego od teraz jeśli napotkasz się na nazwę BDSwiss możesz już być pewny że dany broker otrzymał to imię po otrzymaniu danych regulacji opcji binarnych.

Otwórz konto BDSwiss

Kiedy powierzasz swoje pieniądzebrokerowi opcji binarnych to możesz być pewny, że otrzymasz swoje pieniądze, jeśli je zarobisz podczas handlu. Jeśli jednak ich nie dostaniesz lub nie masz możliwości wyciągnięcia pieniędzy na swoje konto bankowe możesz wypełnić zażalenie do firmy, z której usług korzystałeś podczas handlowania i wiesz, że jest ktoś, kto zajmie się twoim problemem i że zostanie on rozwiązany.

Jeśli firma nie trzyma się danych zasad otrzyma za takie zachowanie ostrzeżenie gdyż powinni wypełniać dane warunki i ich licenzja może zostać zabrana jeśli sytuacja się powtórzy.

Pamiętaj też o bardzo ważnej rzeczy! Większość firm opcji binarnych ma pewne certyfikaty (organizacje z Cyrpu lub Malty), ale musisz pamiętać że to oznacza, iż nie mają one morali potrzebnych do zapewnienia handlarzom najlepszych usług.

Istnieje wiele firm opcji binarnych, które zapisały się na licencje do handlu opcjami binarnymi. Zajmuje to jednak bardzo długo, może trwać nawet do paru lat.

Uregulowana firma opcji binarnych która posiada potwierdzenie handlu opcjami binarnymi zwiększa pewność handlarza i dodaje mu otuchy.

Mobilna aplikacja handlowa BDSwiss

Dzisiejszego dnia każda platforma handlowa powinna posiadać swoją mobilną aplikacę. Na szczęście BDSwiss nas nie zawiedzie i już ma dostępną ładnie wyglądającą aplikację, która sprawia, że handel w biegu jest niesamowicie prosty. To oznacza, że możesz handlować podczas stania w kolejce lub w drodze do pracy-tak długo jak masz połączenie internetowe to możesz zarabiać.

BDSwiss ma jedną z najlepszych dostępnych na rynku aplikacji handlowych. Wygląda bardzo ładnie, jest niesamowicie łatwa w obsłudze. Kilka przeciągnięć palcem i dotknięć ekranu i już poruszasz się po aplikacji i robisz w sumie wszystko co robiłbyś korzystając z przeglądarki internetowej na komputerze.

Opcje handlowe BDSwiss i podstawowe aktywa

Korzystając z BDSwiss masz do wyboru różne podstawowe aktywa w które szybko możesz zainwestować. Możesz spróbować swojego szczęścia z forex, lub obstawić pieniądze w dodatku do surowca takiego jak złoto, srebro lub paliwo. Oczywiście będzie tam też dostęp do wielu międzynarodowych aktyw i pare indeksów towarowych. Bo jak widzisz wybór jest ogromny. Osiągalne zarobki z BDSwiss są dość wysokie i symbolizują wizję każdego i codziennego doradcy bankowego: możesz dostać zarobek do nawet 85% z każdym pojedynczym handlem. Pewnie zastanawiasz się jakie inne finansowe instrumenty pozwalają na tak wysokie zarobki. Akcje nie pozwalają na takie zarobki i na pewno nie są sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Cała reszta nie byłaby poważna i spowodowałaby problemy. Do tego istnieje podatek solidarnościowy który wzrasta do 26.375%. Tak czy inaczej, dilerzy zarabiają tak jak inni agenci poza granicami Niemiec.


bdswiss11

W skrócie znaczy to, że dilerzy sami muszą przedstawić biuro finansowe korzystając z potrzebnych informacji. Dlatego zachowana jest płynność. Jest to bardzo ważny czynnik, tym bardziej dla dilerów którzy dużo handlują. Na końcu muszą zapłacić podatki polegające na sumie którą naprawdę zarobili. Wynikiem tego straty są wzięte od zarobków. W zasadzie, możesz handlować podstawowymi opcjami binarnymi, nazywamnymi też opcjami „call/put”. Tak czy inaczej opcja jedno-dotykowa którą możesz handlować korzystając z platformy BDSwiss nie jest dostępna podczas budowy wyboru. Poza tymi małymi limitami jest rzeczywistość że są w stanie budować wybór na podstawie swojej indywidualnej strategii.

Strategia 60 sekund na BDSwiss

Wśród najlepszych plusów opcji binarnych jest rzeczywistość, że jako inwestor znasz swój potencjalny zarobek, kiedy kupujesz opcję. W dodatku czas trwania alternatywy jest dość krótki, więc nawet po bardzo krótkim czasie, możliwe są wysokie zarobki. Są też możliwości wyboru jeszcze krótszych limitów czasowych. Potencjalne zarobki nie różnią się za bardzo. Podobnie do innych brokerów opcji binarnych, inwestorzy mogą wybrać handel 60 sekundowy korzystając z BDSwiss. Jak nazwa wskazuje, taki rodzaj handlu trwa zaledwie 60 sekund. To oznacza, iż już możesz skorzystać z zachodzących na dany moment zmian i prawie od razu rozumiesz tych co zarobili i tych co ponieśli straty.

Handel jedną z 60 sekundowych opcji tak naprawdę nie różni się od dłuższego handlu opcjami binarnymi. Tutaj też wybierasz opcję “Call” lub “Put” i czekasz czy dana opcja zakończy się dla ciebie pozytywnie. Najlepszym plusem, który odróżnia BDSwiss od innych brokerów jest to iż możesz wykupić 60 sekundową opcję za nie więcej niż 5 euro. Dlatego dana firma jest tak popularna. Ludzie z niskim kapitałem mają tutaj szansę, a wybór handlu opcjami 60 sekundowymi jest bardzo zalecany. Szczególnie podczas katastrof, kiedy nadal potrzebujemy w coś inwestować a złoto to najlepszy wybór. Ropa naftowa jest drugą interesującą inwestycją ponieważ jak już pewnie wiesz jest ona bardzo mało dostępna i rezultatem tego są wzrastające jej ceny. Wiele inwestorów chce najpierw wyczuć rynek zanim zdecydują się na kupno aktywa. Jest to możliwe gdyż niektórzy agenci oferują darmowe konto demo. Pamiętaj jednak, że zazwyczaj takie konto nie jest dostępne zanim się nie zarejestrujesz i nie wpłacisz depozytu. Poza kontem demo agenci próbują też dostarczyć handlarzom potrzebnych informacji do korzystania z niego. Inwestorzy mają jednak z tym problem.

Depozyty i wypłaty na BDSwiss

W dodatku do standardowych metod takich jak karty kredytowe dostępny jest też Giropay, Paysafe i momentowe przelewy. Korzystanie z karty kredytowej jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Przelewy oczywiście się różnią. Wybierz przelew na mniej niż 100 euro i opłata BDSwiss wzrasta do 25 euro. Minimalne wypłaty podczas przelewu to 100 euro. Przelewy zostaną dokonane przez BDSwiss w ciągu jednego do pięciu dni roboczych. Jeśli dokonałeś depozytu korzystając z karty kredytowej to twoje konto handlowe jest otwarte prawie od razu i zarobki są dodane do twojego depozytu. Nie zapominaj o legalności brokera. Tak czy inaczej otwarcie konta nie trwa więcej niż trzy minuty. Sprawdziliśmy wypłaty BDSwiss i nasze konto było otwarte 8 dni po otrzymaniu naszych pieniędzy.

Minimalny depozyt w wysokości 100 €/$ i minimalna stawka 5 euro sprawiają, że BDSwiss jest bardzo interesującym brokerem dla poczatkujących.

button (51)

Jak dobra jest obsługa klienta BDSwiss?

Obsługa klienta jest bardzo ważną częścią każdego brokera. Jeśli planujesz duże inwestycje na platformie handlowej to musisz spokojnie odpoczywać wiedząc, że jeśli cokolwiek pójdzie nie tak to nie będziesz miał problemu ze skontaktowaniem się z kimś kto może ci pomóc. Na szczęście BDSwiss jest bardzo profesjonalny i ich usługi bardzo rzadko mają jakieś problemy. Mówiąc o tym, mają oni świetną drużynę obsługi klienta, która jest gotowa odpowiedzieć na twoje pytania szybko i pomocnie.

BDSwiss oferuje live suport dzięki któremu masz bezpośredni dostęp do jednego z członków ich obsługi klienta i otrzymasz porady wtedy kiedy ich potrzebujesz. Być może najlepszą opcją jest Skype, który pozwala na szybką rozmowę. Inne dostępne opcje to linia telefoniczna i email. Odpowiedzi na otrzymane e-meile są napisane szybko i są zawsze pomocne.

Test obecnego bonusu dla nowych klientów BDSwiss

Rosnąca liczba nowy brokerów polega na świetnych promocjach bonusowych, które BDSwiss celowo ominęło. Na pierwszey rzut oka można się domyślić, iż nie do końca jasne programy bonusowe nie są w interesie brokera. Dlatego nie traktujemy ich poważnie. Limitowane akcje są dostępne od czasu do czasu. Support Bonus jest osiągnięty podczas otwarcia nowego konta i wynosi 10% pierwszego depozytu. Inne bonusy zależą od wielkości twojego depozytu. W ostatniej akcji bonusowej BDSwiss bonus wynosił 30% polegając na depozycie 1000 euro. Takie warunki powinny być do negocjacji z klientem. Warunki bonusowe BDSwiss mogą być określone jako normalne na danym rynku. Bonus musi być wprowadzony w życie 40 razy zanim można go wypłacić.

Opinia BDSwiss 2017 – Nasz wniosek

Nasze doświadczenie z BDSwiss w jednym słowie: Czołówka. BDSwiss jest jednym z topowych brokerów kiedy chodzi o handel opcjami binarnymi. Niski minimalny depozyt, przekonujące niskie minimalne stawki przekonają każde od początkujących do zaawansowanych użytkowników. BDSwiss przekonuje do siebie swoim portfolio, licenzowaną reputacją, łatwą do użycia platformą, dobrą ochroną i świetną obsługą klienta. Możliwości produktów finansowych są dokładnie takie jak znakomite warunki handlowe. Zarobki w opcjach call i put w wysokości 89% zwrotu powinny znaleźć się w pierwszej trójce rynkowej. Główna branża znajduje się w Frankfurcie, Niemcy. To pokazuje jak ważne są Niemcy dla BDSwiss. Do tego dochodzi jeszcze dostęp do treningu w formie eBooks, seminarium internetowe i informacje rynkowe które szybko pomagają początkującym się zorientować. Jedynym minusem jest brak konta demo. Inaczej BDSwiss jest czystym poleceniem naszych edytorów.

bdswiss

bdswiss

1) Utwórz konto na BDSwiss tutaj. Może być konieczne podanie informacji o sobie. Ale takie są wymogi organów regulacyjnych, a także koniecznością dla renomowanego brokera.

2) Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 100 €/$ / 380 zł. Z tą kwotą, można również rozpocząć handel. Minimalna stawka dla handlu to tylko 5 €/$.

3) Przejdź do okna handlowego i wybierz na przykład, akcje, która wydaje ci sie, że będzie rosnąć lub spadać, a także kwotę, którą chcesz zainwestować w handel.

4) Wybierz czas, w którym myślisz, że wybrana przez ciebie akcja pójdzie w górę lub w dół.

5) Wybierz, czy ceny akcji urosną lub zmaleją w czasie, który wybrałeś.

6) Po tym, jak handel bedzie zakończony twoja transakcja będzie oceniana. W przypadku wygranej (tak, na przykład, postawiono na “rośnie” i cena naprawdę urosła do wybranego czasu) dostaniesz wypłatę do 87% z handlu. Jeśli przegrasz twój zakład pozostaje u brokera.

button (48)
button (50)

Summary
Review Date
Reviewed Item
BDSwiss
Author Rating
4

Rating

 • 9.7
9.7/10

Przeczytaj więcej o tym brokerze

Fakty

 • Regulacja: CySEC
 • Konto demo: nie
 • Zysk: do 89%
 • Minimalny depozyt: 100 €/$ / 380 zł
 • Min./Maks. transakcja: 5 €/$ / 1500 €/$
 • Bonus: Konto VIP
 • Min. wypłata: 100 $/€
 • Język polski: tak
 • Strona: www.bdswiss.com

Najlepsza Platforma w 2017 !