Zysk Konto od Regulacja Obsługa klienta Język Odwiedź stronę
do 88% 200 €/$ / 750 zł cysec_right livechat flag_01

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 89% 100 €/$ / 380 zł cysec_right livechat flag_01

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 83% 250 €/$ cysec_right livechat flag_01

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 85% 200 €/$ / 600 zł cysec_right livechat flag_01

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 85% 250 €/$ cysec_right livechat flag_02

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 88% 200 €/$ cysec_right livechat flag_02

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 81% 200 €/$ cysec_wrong livechat flag_02

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

do 89% 250 €/$ cysec_right livechat flag_02

Otwórz konto

Przeczytaj recenzję

Podczas przeglądania platformy opcji binarnych, warto pamiętać następujące punkty:

• Zawsze wybieraj platformę, która płaci najwięcej, z resztą tak podpowiada zdrowy rozsądek. Podczas zakupów online wybieramy produkt za najniższą cenę, prawda? Tak też powinno być z naszymi ‘‘zakupami“ opcji binarnych. Wybierz platformę, która maksymalizuje twoje zarobki.

• Wybierz platformę, która wypłaca 70%+. Na przód wiesz, ile zarobisz lub stracisz. To jeden z największych plusów handlowania opcjami binarnymi.

• Wybierz platformę, która wypłaca nawet jeśli stracisz, czyli znajdziesz się w sytuacji „out of money“. Jeśli ci się to zdarzy to niektóre platformy wypłacają nawet do 15% .To jest lepsze niż nic i również zmniejszy pole wyboru brokerów.

• Wybierz platformę, która posiada duży wybór aktyw. Im większy wybór, tym więcej informacji oraz rozmów na temat aktyw. Łatwiej będzie ci podjąć decyzję „PUT“ albo ‘‘CALL“.

• Uważaj na dodatkowe koszty takie jak naliczane opłaty za wpłacanie lub wypłacanie pieniędzy. Istnieją platformy z niskimi lub zerowymi opłatami.

• Platforma powinna mieć dobry kontakt klienta. Nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować pomocy lub wsparcia. Większość ma live chat lub numer telefonu dostępny całodobowo.

• Bezpieczne platformy z dobrą ochroną 128 bit kodowana SSL.

Wiele ludzi zapomina o czytaniu regulaminu, nazywanego także warunkami umowy. Bardzo ważne jest, aby poświęcić trochę czasu i przeczytać każdy regulamin kiedy wybieramy brokera. Zwróć uwagę na wypłaty, które jak napisano powyżej powinny wynosić 70% lub więcej. Jeśli broker wypłaca mniej, warto szukać dalej.

Nie zapomnij również sprawdzić regulaminu czy zawiera wzmianki o rabatch kiedy zdarza się sytuacja ‘‘out of money“. Jeśli broker je oferuje to właśnie w regulaminie znajdziemy więcej informacji na dany temat. Powinna tam również znajdować się lista oferowanych aktyw, minimalne i maksymalne inwestycje. Warunki umowy najlepiej odzwierciedlają danego brokera i pomogą nam podjąć decyzję czy dany broker jest dla nas odpowiedni.

Wiele brokerów oferuje bardzo atrakcyjne bonusy, ale na nie również trzeba uważać i poczytać o nich w warunkach umowy, zanim je zaakceptujemy. W wielu przypadkach musimy skorzystać z bonusa nawet do 20 razy zanim możemy dokonać wypłaty. Jest to bardzo atrakcyjny bonus, ale bądźmy ostrożni co do regulaminu dotyczącego bonusów.

Ponieważ rynek opcji binarnych jest dość nowy, to samo tyczy się również brokerów zajmujących się daną dziedziną. Podczas wybierania brokera, od ciebie zależy sprawdzenie wszystkich wiarygodnych źródeł, z czego najlepszy jest oczywiście Internet. Więcej informacji możesz również znaleźć na forum, gdzie handlarze na pewno dzielą się ocenami, poleceniami, itd. Warto odwiedzić wszystkie możliwości i przeczytać recenzję ludzi, którzy korzystali już z usług brokerskich.

Podsumowując podczas wyboru brokera opcji binarnych musimy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Powinniśmy najbardziej skoncentrować się na najlepszych zarobkach oraz bezpieczeństwie. W skrócie potrzebujesz najwyższej wypłaty, jakiś zwrot jeśli zdarzy ci się out of money oraz duży wybór aktyw. Nie zapomnijmy również o czytaniu regulaminu i zebraniu jak najwięcej informacji na Internecie.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Opcje Binarne Brokerzy
Author Rating
4

Najlepsza Platforma w 2017 !